Cinsel ilişki olmadan karşı tarafı mutlu etme yöntemleri/yolları listesi

Birbirinizi, cinsel ilişkisiz mutlu etmenin bazı püf noktaları var.

Bebekliğimizden beri birçoğumuz, duyularımızın pek azını kullanırız. Cinsel ilişkiye girmeden birbirimizi mutlu etmeyi öğrenirken, her bir duyunun sevişmeye yardımcı olması için nasıl kullanılacağını da bilmek, yararlı olabilir. İşte birkaç örnek:

KOKUNUN GÜCÜ.
Parfüm, parfümlü sabun, masaj için kokulu yağlar, çiçekler, oda parfümleri veya koku duyunuzu zenginleştirecek herhangi bir şey kullanın (hepsini birada değil ama!) Unutmayın ki, eğer çok fazla parfüm kullanırsanız, eşinizi tahrik eden doğal kokularınızı yok etme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Çok temiz olmaya ve iyi yıkanmaya özen gösterin. Ama doğal kokularınızı yok edecek kadar da gıcır gıcır temizlenmeyin. Bu arada, belki de ilk kez, eşinizin bedeninin çeşitli bölümlerinin nasıl koktuğunu öğrenin.

SES EFEKTLERİ.
Sevişirken eşinizin çıkardığı sesler oldukça tahrik edici olabilir. "Seni seviyorum" anlamına gelen inlemeler, iç çekmeler ve çığlıklar, sevişmenin nasıl gittiğine ilişkin önemli ipuçlarıdır. Işıkları kapatarak, sadece sesleri izleyerek, eşinizin cinsel uyarısının nasıl gitgide artığını gözleyin. Bedenlerinizin birbiriyle temasından meydana gelen seslerden haz almaya çalışın. Sevişirken güzel müzik kullanmayı da unutmayın.

HER ŞEYİ GÖREBİLMEK.
Eşinizi günlük işlerini yaparken izlemekten zevk almaya çalışın, Onunla ilgili nelerden hoşlandığınızı gerçekten anlamaya çalışın. Birbirinizin dış görünüşü üzerine iltifat yapın ve mutlu olduğunuz şeyler için teşekkür edin,

TAT ALMAK.
Eşinizin tüm bedenini yalayarak, bedeninin tadını öğrenmeye çalışın. Ağzının, yüzünün, teninin veya genital salgılarının tadına varın. Tat alma ve koku duyuları birbiriyle yakından bağlantılı olduğu için, koku egzersizleriyle başa baş gider.

 
2 . entry Karaca tarafından eklendi.        
ilişkide cinsel ilişki yaşamadan iki tarafında birbirini mutlu etmesini sağlayan yolların/yöntemlerin yer aldığı liste.

 
3 . entry derya tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom