Çocuk yetiştirirken yapılmaması gerekenler listesi

Listelik
Rahatlık ve konfor sıkıntısı çekmesin, istediği ne varsa alın, istediği yemek, istediği oyuncak, istediği oyun, istediği elbise…

 
2 . entry Ruhugül tarafından eklendi.        
Listelik
Evde kavga olacaksa, bunu çocuğun önünde yapın, birbirinizi yiyin!

 
3 . entry Ruhugül tarafından eklendi.        
Listelik
Çocuk ne kadar yaramazlık yaparsa, ne kadar ortalığı dağıtırsa dağıtsın, arkasını hemen toparlayın, yatağını, oyun odasını, kıyafetlerini…

 
4 . entry Ruhugül tarafından eklendi.        
Listelik
Çocuğun düşünmesine izin vermeyin, beynini düşüncelerle fazla yormasın, ne demişse onu hemen yerine gerçekleştirin.

 
5 . entry Ruhugül tarafından eklendi.        
Listelik
Çocuğun ağzından kötü sözler çıktığında, küfür ettiğinde hemen gülün, aynı şekilde karşılık verin, komşular geldiğinde aynı şekilde devam edin, gurur duyun.

 
6 . entry Ruhugül tarafından eklendi.        
Listelik
Çocuğun tüm isteklerini karşılayın, hayatın zor olduğunu anlatmayın, ne istiyorsa hemen yapın, her istediğini elde edebileceğini benimsetin.

 
7 . entry Ruhugül tarafından eklendi.        
Çocuk yetiştirirken yapılmaması gerekenler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

 
8 . entry Ruhugül tarafından eklendi.        
Aile olarak bireylerin çocuk yetiştirirken yaptığı hatalar olabilir, çocukları suça teşvik edecek yetiştirme yöntemlerini uygulamış olabilirler. Bu listede yer alanları çocuk yetiştirirken yapmayın, bu hareketler çocukları suçlu yapabilir! İşte çocukları suçlu olarak yetiştirmemek için, yapılmaması gerekenlerin yer aldığı liste.

 
9 . entry Balca tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom