• Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

  • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

Codi Vore hakkında bilgiler listesi

Codi Vore hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

Codi Vore hakkında bilgiler listesi için eklenen 2 öge/entry var.

Codi Vore hakkında bilgiler listesi ile ilgili benzer listeler için tıklayın.

liste ile ilgili bildiğiniz şeyleri paylaşarak liste içeriğine katkı verebilir, listeyi geliştirmeye yardım edebilirsiniz!

Liste ve diğer yöntemlerle kredi/puan bakiyeleri kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

 
Niye bu iş yapıyorsun
 
Ne düşünüyorsun?
Codi vore, bir karşı cinsi yeme fantezisi olarak tanımlanabilir. Bu fantezi, bir kişinin diğer kişiyi yeme arzusunu içerir. Bu fantezi genellikle BDSM veya kontrol oyunlarına dayalı olarak oynanır ve gerçek hayatta gerçekleştirilmez. Bu fantezi, erotik hikayeler, resimler veya videolar aracılığıyla tatmin edilebilir. Ancak, gerçek hayatta bu tür eylemler yasaktır ve suç olarak kabul edilir.
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?

Listeler için yorumlar

Üst Bottom