Dijital hediye kartları listesi

Amazon Hediye Kartları.

Amazon’un hizmetlerini içerek bu kartları, Facebook yolu ile, e-mail yoluyla ya da yazıcıdan çıkartarak kargo yolu ile gönderebilirsiniz (elden vermeniz de mümkün elbette). Bedeli 2000 dolara kadar çıkabilen bu hediye kartları üstelik dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi fotoğraflarını ya da videonuzla süsleyebilirsiniz.

Sevdiklerinizin Amazon’un sonsuz ürün skalasında dilediği gibi harcayabileceği bu hediye kartını üstelik dilediğiniz bir tarihe de ayarlayıp bir daha hediye almayı unutma gibi bir kaygı yaşamıyorsunuz.
 
Apple hediye Kartları.

Eğer birilerine bir miktar nakit göndermeyi düşünüyor; ancak bu paranın sadece Apple Store’da harcanmasını istiyorsanız. Sevdiklerinize Apple hediye kartları gönderebilirsiniz. Müzik, video, kitap ya da uygulama satın aldığınız iTunes kartlarından farklı olarak bu servis size 25 dolar ile 2000 dolar arasında bir skalada yeni bir Apple markalı ürün satın almak için kullanılabiliyor.
 
iTunes Hediye Kartları.

Eğer birisine yeni bir iPhone ya da Mac alıyorsanız; ya da zaten hediye alacağınız kişi bir iPhone sahipse ona bu oyuncağını dilediği gibi doldurabileceği iTunes ürünlerinden hediye edebilirsiniz. 25, 50 ve 100 dolarlık seçenekleri olan bu hediye kartlarını iTunes üzerinden dilediğiniz uygulamayı, ya da medya ürününü satın alıp cihazınıza indirmek için kullanabiliyorsunuz.
 
Barnes & Noble.

B&N hediye kartları da e-mail yoluyla gönderilebiliyor; ancak Amazon’da olduğu gibi istediğiniz tarihte ulaşacak şekilde programlayamıyorsunuz.

10 dolardan 350 dolara kadar hemen her şeyi hediye edebileceğiniz Barnes and Noble hediye kartları ile barnes & Noble mağazalarından ya da bn.com adresinden dilediğiniz kitabı, e-kitabı, Dvd ya da Blu Ray diskleri ya da oyuncakları alabilirsiniz.
 
Google Play.

Eğer hediye alacağınız kişi, Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsa, ona gönderilecek bir miktar Google Play kredisi onu mutlu edecektir. Android uygulamaları, müzik ya da video gibi medya ürünleri almak için harcayabilecekleri Google Play hediye kartlarını çeşitli mağazalardan temin etmeniz mümkün.
 
Spotify.

Her ne kadar Spotify ücretsiz bir hizmet olsa da tüm servislerinden faydalanabileceği, reklamsız bir Premium hesap müzik sever dostlarınızı mutlu edecektir. 1, 3, 6 ya da 12 aylık Spotify Premium hesabını elektronik olarak gönderebilir ve IOS ya da Android cihazında sevdiklerinizin doyasıya müzik dinlemesini sağlayabilirsiniz.
 
Starbucks.

Kahve meraklıları için muhteşem bir seçenek… E-mail yoluyla kolayca 5 Dolar’dan 100 Dolar’a kadar sıralanan Starbucks hediye kartlarını sevdiklerinize göndererek onların Starbucks mağazalarından diledikleri ürünü almalarına yardımcı olabilirsiniz. Üstelik bu ürünü dilediğiniz bir tarihte gönderilmek üzere ayarlayabiliyorsunuz.
 

Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Listelik Liste Botu, "Haber Listeleri" konu başlığına, Spor toto listesi ekledi.

Listelik Liste Botu, "Ev ve Yaşam Listeleri" konu başlığına, Gri liste ekledi.

Bu ürünler ilginizi çekebilir!

Kadınlar İçin, Siyah Renkli, Kışlık, Termal, Sıcak Tutan İçlik Tayt
Listelik'te puan toplayarak Kadınlar İçin, Siyah Renkli, Kışlık, Termal, Sıcak Tutan İçlik Tayt ürününü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
Siyah Metal Çerçeveli, Mor, Unisex Güneş Gözlüğü
Listelik'te puan toplayarak Siyah Metal Çerçeveli, Mor, Unisex Güneş Gözlüğü ürününü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
Sarı Metal Çerçeveli, Kahverengi, Unisex Güneş Gözlüğü
Listelik'te puan toplayarak Sarı Metal Çerçeveli, Kahverengi, Unisex Güneş Gözlüğü ürününü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
Sarı Metal Çerçeveli, Mor, Unisex Güneş Gözlüğü
Listelik'te puan toplayarak Sarı Metal Çerçeveli, Mor, Unisex Güneş Gözlüğü ürününü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
Tel Çerçeveli, Siyah, Unisex Güneş Gözlüğü Model 2
Listelik'te puan toplayarak Tel Çerçeveli, Siyah, Unisex Güneş Gözlüğü Model 2 ürününü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Bu pazaryeri ilanlarından faydalanabilirsiniz!

Beyaz eşya bakım ve onarım servisi K
Beyaz eşya tamiri ve bakım servisi çözümleri...
Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi K
Ankastre fırın ve ocak tamiri ve bakım servisi çözümleri...
Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi K
Bulaşık makinesi tamiri ve bakım servisi çözümleri...
Buzdolabı bakım ve onarım servisi K
Buzdolabı tamiri ve bakım servisi çözümleri...
Çamaşır makinesi bakım ve onarım servisi K
Çamaşır makinesi tamiri ve bakım servisi çözümleri...

Biliyor musunuz?

100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler otomatik yayınlanır.

Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

Galeriler'de oluşturulan albümlere yeni medya öğeleri ekleyebilirsiniz.

Pazaryeri'nde kendi ilan, ürün veya hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

Listelik'ten tam olarak faydalanmak için üye olmanızı tavsiye ederiz.

Üst Bottom