Diş beyazlatma yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Oksijenli su ve karbonat yöntemi ile diş beyazlatma.
Listelik

Oksijenli su ile karbonatı bir süre karıştırıp diş macunu gibi yaptıktan sonra dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.
 
2 . entry nejdet tarafından eklendi.        
Elma sirkesi yöntemi ile diş beyazlatma.
Listelik

Seyreltilmiş elma sirkesi sirkesi ve suyu kullanarak beyazlığı yakalayabilirsiniz.
 
3 . entry nejdet tarafından eklendi.        
Çilek yöntemi ile diş beyazlatma.
Listelik

Çilek içerdiği malik asit ile diş beyazlatmada bize yardımcı olacaktır. 2 adet çileği ezip karbonatla karıştırın ve en az 5 dakika dişlerinizi fırçalayın. Bu karışımı her gün yapmaya devam edin.
 
4 . entry nejdet tarafından eklendi.        
Aktif karbon yöntemi ile diş beyazlatma.
Listelik

Bir çay kaşığı kadar olacak şekildeki aktif karbonu diş fırçanızı kullanarak dişlerinizi su ile fırçalamayı denerseniz dişlerinizdeki beyazlığın farkına varacaksınız. Ancak aktif karbonu yutmamaya dikkat edin.
 
5 . entry nejdet tarafından eklendi.        
Muz kabuğu yöntemi ile diş beyazlatma.
Listelik

Muz kabuğu iç kısımındaki mineralleri çoktur. Muz kabuğunu dişlerinizi fırçaladıktan sonra 2 dakika bekletin ve muz kabuğundaki minerallerin dişlerinize etkisini fark edin.
 
6 . entry nejdet tarafından eklendi.        
Dişleri beyazlatmak için 5 pratik yöntem.
Muz kabuğu.
Yediğimiz muzun kabuklarını artık çöpe atmıyoruz ve dişlerimizi beyazlatıyoruz. Muz kabuğunun iç kısmında potasyum ve mineral bulunur. Minerallerin diş minesi tarafından emilmesi gerekiyor o yüzden acele etmeden muz kabuğunun iç yüzüyle dişlerinizi güzelce ovalayın.
Aktif karbon.
Doktorlar tarafından kullanılan son zamanların popüler diş beyazlatma yöntemi. Bilim adamlarının araştırmaları sonucu aktif karbon son derece mükemmel diş beyazlatma özelliğine sahip. Çok az aktif karbonu suyla karıştırıp gargara yöntemi ile kullanın. Daha sonrasında sade su ile gargara yapın.
Çilek macunu.
Çileğin içerisinde bolca bulunan malik asit sayesinde çay ve kahve lekelerinden kurtulacaksınız. Hazırlanması şu şekilde çileği püre haline getirip karbonatla ile karışım yapın. Dişlerinize 5 dakika boyunca uygulayın. Düzenli uygulama sonucunda dişlerinizde oluşan farkı gözle göreceksiniz.
Elma sirkesi.
Elma sirkesi dişleriniz için adeta mucizevi ürün. Sirke haline gelen elma seyreltilmiş oluyor. 3 ölçek suya 1 ölçek elma sirkesini karıştırarak ağzınızı yıkayın. Dişlerinizin nasıl beyazladığını gördüğünüz zaman şaşıracaksınız.
Oksijen suyu ve karbonat.
Diş beyazlığı için bulunmuş muhteşem karışımlardan bir tanesi de oksijen suyu ve karbonat. iki ürünü macun haline gelene kadar karıştırınız. Diş fırçası yardımı ile dişlerinize uygulayın ve gülüşlerinizin keyfini çıkarın.
 
7 . entry Seren tarafından eklendi.        

Diş beyazlatma yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Diş beyazlatma yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom