• Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

  • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

distopya filmleri listesi

distopya filmleri konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

distopya filmleri listesi için eklenen 9 öge/entry var.

distopya filmleri listesi ile ilgili benzer listeler için tıklayın.

liste ile ilgili bildiğiniz şeyleri paylaşarak liste içeriğine katkı verebilir, listeyi geliştirmeye yardım edebilirsiniz!

Liste ve diğer yöntemlerle kredi/puan bakiyeleri kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

 
Divergent.

Uyumsuz, 2014 ABD yapımı bilimkurgu ve aksiyon filmidir. Veronica Roth'un aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Başrollerinde Shailene Woodley, Theo James, Ashley Judd, Jai Courtney, Ray Stevenson, Zoë Kravitz, Miles Teller, Tony Goldwyn, Maggie Q ve Kate Winslet gibi isimler yer alır. Yine bir roman uyarlaması olan seride, insanlar her biri farklı bir erdemi temsil eden 5 ayrı bölgede yaşamaktadırlar. Her insana 16 yaşına geldiğinde hangi bölgede yaşayacağına dair testler yapılır ve yerleştirildikleri bölgede ömürlerinin sonuna kadar yaşamak zorundadırlar. Beatrice Prior yapılan testler sonucu “uyumsuz” olduğunu keşfeder ve düzende uyumsuzlar bir lider tarafından yok edilmektedir. Beatrice’in büyük bir yaşam mücadelesi vermesi gerekmektedir.
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?

Listeler için yorumlar

Üst Bottom