• Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

  • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

dizi karakterleri listesi

dizi karakterleri konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

dizi karakterleri listesi için eklenen 10 öge/entry var.

dizi karakterleri listesi ile ilgili benzer listeler için tıklayın.

liste ile ilgili bildiğiniz şeyleri paylaşarak liste içeriğine katkı verebilir, listeyi geliştirmeye yardım edebilirsiniz!

Liste ve diğer yöntemlerle kredi/puan bakiyeleri kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

 
1673880705659.png

Dexter Morgan (Dexter).
Dexter Morgan, Jeff Lindsay'ın, Darkly Dreaming Dexter, Dearly Devoted Dexter ve Dexter in the Dark romanlarındaki kurgusal karakterdir. 2006'da, ilk romanı Showtime TV Series tarafından Dexter çekildi. Michael C. Hall’un canlandırdığı antikahraman, gündüz Miami Metro Polis Departmanı’nda adli uzman olarak çalışır. Geceleri ise “ailemizin seri katili” olarak mesai yapar. Jeff Lindsay’nin diziyle aynı isimli kitap serisinden, James Manos Jr tarafından ekrana uyarlanmıştır.
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?
1673880725469.png

Thomas Shelby (Peaky Blinders).
Tommy Shelby, Peaky Blinders serisinde Cillian Murphy tarafından canlandırılmış kurgusal bir karakterdir. Cillian Murphy’nin hayat verdiği Thomas Shelby, 1919’da İngiltere’nin, Birmingham şehrinde mafya babasıdır. Dizinin ismi başı olduğu çetesi Peaky Blinders’tan gelir. Soğuk bakışlı, sert ve duygusuz Tommy bu karanlık dünyada yükselmek için elinden geleni yapacaktır. Tabii tüm bunları yaparken elinden sigarası ve viskisi eksik olmayacaktır.
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?

Listeler için yorumlar

Üst Bottom