• Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

  • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

en güçlü ve kötü marvel karakterleri listesi

en güçlü ve kötü marvel karakterleri konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

en güçlü ve kötü marvel karakterleri listesi için eklenen 10 öge/entry var.

en güçlü ve kötü marvel karakterleri listesi ile ilgili benzer listeler için tıklayın.

liste ile ilgili bildiğiniz şeyleri paylaşarak liste içeriğine katkı verebilir, listeyi geliştirmeye yardım edebilirsiniz!

Liste ve diğer yöntemlerle kredi/puan bakiyeleri kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

 
1673883923043.png

Apocalypse.
Apocalypse, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen bir süper kötüdür. O, dünyanın ilk mutantlarından biridir ve aslen orijinal X-Factor ekibi ve şimdi X-Men ve ilgili yan ekipler için baş kötü adamdı. Talihsiz X-Men evreninin en başarısız filmlerinden biri olan Apocalypse, filmin baş kötüsünü hak ettiği ölçüde parlatamasa da Apocalypse büyük emelleri olan acımasız kötüler listesinde olmayı hak ediyor. Uğruna nice kayıplar verilen, evreni yok oluş noktasına getiren bu amansız villian’ımız, Marvel’ın devler ligindeki kötülerinden biri.
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?
1673883947727.png

Mystique.
Mystique, X-Men serisinde yer alan Mutant karakter. Herkesi görünüş ve ses olarak taklit edebilme yeteneği vardır. Bazı mutantların da yeteneklerinin bir kısmını taklit edebilir. Bu onu eşsiz bir casus yapar. Yine kendisi gibi mutant olan Charles Xavier tarafından keşfedilmiştir. Oscar’lı aktris Jennifer Lawrance tarafından canlandırılan karakter, Magneto ile birlikte X-Men evrenini tehdit etti. Mystique, istediği herhangi bir canlının görünüşünü ve güçlerini alabilmesi nedeniyle alt edilmesi oldukça güç bir villian olarak karşımız açıktı. Ancak sinema evreninde Mystique, zamanla vicdanının sesini dinlemeyi ve iyiler tarafına geçmeyi tercih etti.
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?

Listeler için yorumlar

Üst Bottom