• Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

  • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

En iyi FPS oyunları listesi

En iyi FPS oyunları konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

En iyi FPS oyunları listesi için eklenen 20 öge/entry var.

En iyi FPS oyunları listesi ile ilgili benzer listeler için tıklayın.

liste ile ilgili bildiğiniz şeyleri paylaşarak liste içeriğine katkı verebilir, listeyi geliştirmeye yardım edebilirsiniz!

Liste ve diğer yöntemlerle kredi/puan bakiyeleri kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

 
Call of Duty Serisi.

Son dönemlerde yayınladığı mobil oyunla konuşulmaya devam eden Call Of Duty, seri olarak kıyaslarsak şüphesiz ki rakiplerine göre en iyisi. Hem hikayesi, hem görseller, müzikler ve ses kalitesi, olayları yaşamanıza neden oluyor. Hikayeli modun haricinde arkadaşlarınızla oynayabilmenize olanak sağlaması da ayrı bir avantajı.
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?
Half Life.

22 yıl önce yayınlanan ve internet kafelerin kuşkusuz ki en çok oynananlarından Half Life, günümüz oyunlarının çoğuna öncü olmuştu. Şuan ise yerini CS’ye bıraktı ve aktifliğini yitirdi. Artık birçok kişi ara sıra girip nostalji yaşamak için indiriyor olsa da bence gelmiş geçmiş en iyi fpslerden bir tanesi.
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?
Counter-Strike Serisi.

Şüphesiz ki en zevk alınan oyunlardan biri. Bana göre böyle olmasının nedeni ise arkadaş çevrenizle takım oluşturup, taktikler geliştirip rakipleri alt etmeniz. Ayrıca kendi içerisinde rank sisteminin olması da sizi ve ekibinizi bir hayli gaza getiriyor. Son dönemlerde getirdiği güncellemelerle de anlık bir milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başarıyor. Bu arada sizin en beğendiğiniz ve sürekli oynadığınız harita hangisi?
 
Entry ile ilgili ne düşünüyorsun?

Listeler için yorumlar

Üst Bottom