Erkeklerin kadınlardan uzaklaşma/soğuma belirtileri listesi

Erkekler kadınlardan neden uzaklaşır ve soğur?
Listelik

u yazımızda sizlere erkeklerin neden kadınlardan birden soğuduğunu açıklamaya çalışacağız.
Özellikle karşınızdaki kişiyi çok seviyorsanız ve birden bire ortada bir sebep yokken sizden soğudu ise bu sizi çok etkileyecektir. Neden soğuduğunu öğrenmeye çalışacaksınız çok uğraşacaksınız hatta kendinizde bir sorun bile arayacaksınız. Böyle bir durumla karşınızda size yarayabilecek bildiler erkeklerin neden kadınlardan soğur sorusunun cevabını buyurun birlikte öğrenelim.

Erkeklerin sıkılmasına neden olan en kötü olay mesajlaşmaktır. Kadınların sürekli konuşmak istemesi ve bunun için sürekli mesaj atması veya araması erkeklerin sıkılmasına sebep oluyor.

Kadınlar kendi özelliklerinden ve yaşadıklarından bahsetmeyi çok severler. Bu yüzden karşısındaki erkek arkadaşının sorunlarını umursamıyor gibi görünebiliyor. Erkekler bu yüzden konuşacak bir şeylerin kalmadığını düşünürler ve sizden soğurlar.

Kadınlar sulu gözlüdür ve bunu erkekler hiç sevmez. Sürekli ağlayacak bir şeyler bulmak kadınların doğasında var. Aşırı kıskanç kadınlarda bir zaman sonra erkek arkadaşını sıkmaya başlar. Kendi kontrolü altına almak istediği kişi erkek olduğu için problemler oluşabiliyor.

 
2 . entry damla tarafından eklendi.        
Erkekler neden kadınlardan soğur?

Kadınlar erkeklerin neden kendilerinden soğuduğunu pek bilmez. Ama artık öğrenebilirler. Kadınlar yaptıklarından haberi olmadan erkekleri kendilerinden soğutuyorlar...

Makyaj yaparken erkeğin kadını görmesi...
Parfüm kutusunu üzerine boşaltmak…
Fazla ve yanlış dudak kalemi sürmek...
Sarı dişler ve kötü nefese sahip olmak...
Kuru bir cilde sahip olmak...
Sim sürmek yetmezmiş gibi parlak sim sürmek...
Saçların çok karışık olması da erkekleri soğutan sebepler arasındadır...

 
3 . entry cihangir tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom