Eski sevgili karşısında rezil olmamak için, atılmaması gereken mesajlar listesi

Listelik
Numarayı tanıyamadım, kimsin gibi mesajlarda da eski sevgilinize rezil olabilirsiniz.

 
2 . entry leman tarafından eklendi.        
Listelik
A, pardon, yanlışlıkla sana atmışım, gibi mesajlarda da rezil olma ihtimaliniz yüksek.
( Eski sevgiliniz inanmayabilir)

 
3 . entry leman tarafından eklendi.        
Listelik
Eski sevgiliye kandillerde veya bayramlarda mesaj atarsanız, rezil olma ihtimaliniz var.

 
4 . entry leman tarafından eklendi.        
Listelik
Seni rüyamda gördüm ve başına bir şey gelmişti, merak ettim nasılsın iyi misin? Gibi mesajlar yazarsanız, rezil olabilirsiniz.

 
5 . entry leman tarafından eklendi.        
Eski sevgili karşısında rezil olmamak için, atılmaması gereken mesajlar konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

 
6 . entry leman tarafından eklendi.        
Bir zamanlar sevgili olduğunuz insana, bilerek veya bilmeyerek bu içerikte yer alan mesajları atarsanız rezil olabilirsiniz, peki nedir bu atılmayacak mesajlar? Bir zamanlar el ele dolaştığınız, her akşam konuşabildiğiniz, sevdiğin kadın/erkek ile artık konuşamıyorsunuz, çünkü ayrıldınız.. Siz veya o fark etmez, bu kararı eğer aldıysanız ve artık konuşmamanız gerekiyorsa karşı taraf ile saçma sapan mesajlar atıp kendinizi küçük duruma düşürmemek için mesaj atmaktan vazgeçmelisiniz. Bu listede yer alan mesajları eski sevgilinize atarsanız, bir ışık varsa bile o ışık artık olmayacaktır ve eski sevgiliniz ile birlikte olma ihtimaliniz son bulacaktır.
[GALLERY=album, 583][/GALLERY]

 
7 . entry Balca tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom