Geçmişten günümüze değişen ünlüler listesinde eklenen entryler
 
Tom Cruise
Listelik

3 Temmuz 1962; Syracuse, New York’ta dünyaya geldi ailesi çok fakirdi, ailesinin kalıcı bir işi yoktu. 1979 yılında Endless Love adlı filmiyle sinema dünyasına giriş yaptı.
 
2 . entry selcuk tarafından eklendi.        
Leonardo DiCaprio
Listelik

Annesi avukat, babası çizgi roman dağıtıcısı olan Leonardo, daha 1 yaşındayken anne ve babası ayrıldı. 3 yaşındayken çıktığı çocuk programıyla adını duyurmayı başardı.
 
3 . entry selcuk tarafından eklendi.        
Keanu Reeves
Listelik

1964 yılında Lübnan’da dünyaya geldi. 3 yaşındayken babası tarafından terk edildi. 1980 yılında Oyunculuk kariyerine ilk kez Hanging'in isimli bir yapımla başladı.
 
4 . entry selcuk tarafından eklendi.        
Jackie Chan
Listelik

Çin’de fakir bir ailede dünyaya geldi. Ailesi o kadar fakirdi ki para karşılığında çocuklarını satmayı bile düşündüklerini söyledi. Daha sonra Hong Kong’ta yatılı bir okula gönderildi. Daha çocukken keşfedilen Chan Big and Little Wong Tin Bar filmle sinema dünyasına adım atmıştır.
 
5 . entry selcuk tarafından eklendi.        
Gerard Depardieu
Listelik

Depardieu’un babası bir metal işçisiydi, 6 çocuktan 3.olarak dünyaya geldi. Konuşma bozukluğu yaşadığı dönemlerde okulda iletişim problemi yaşadı. 1967 ‘de Depadieu, yönetmen Claude Regy’nin vasıtasıyla yönetmen ve senarist Marguerite Duras ile tanıştı.
 
6 . entry selcuk tarafından eklendi.        
Sarah Jessica Parker
Listelik

Yoksul bir aileden gelen Parker 7 kardeşti, bütün kardeşler çalışıp evi geçindiriyordu. Televizyondaki ilk önemli çıkışını Square Pegs isimli dizide başrol oynayarak yapmıştır.
 
7 . entry selcuk tarafından eklendi.        
Leighton Meester
Listelik

Teksas’ta dünyaya geldi,annesi uyuşturucudan tutuklu olduğu için 3 aylıkken akrabasının yanına gönderdi. Surface dizisinde Savannah ile tanınmayı başardı.
 
8 . entry selcuk tarafından eklendi.        
Jim Carrey
Listelik

Babası işini kaybetti ve bir süre minibüste yaşamak zorunda kaldılar. 15 yaşında okulu bıraktı ve ailesine destek olmak için kapıcılık yaptı. 1970’li yılların ortasında oynadığı küçük rollerle adını duyurmayı başardı.
 
9 . entry selcuk tarafından eklendi.        

Geçmişten günümüze değişen ünlüler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Geçmişten günümüze değişen ünlüler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom