Göbek eritmek için, karın yağlarını yakan besinler listesi

Birçok bayan kilo aldıkların da hemen göbekleri çıkar ve bu durumdan rahatsız olurlar. Peki, neden kilo göbekten alınır? Cevabı oldukça basittir.
Çünkü kilo aldığınız bölgeler yediğiniz yiyecekler bağlı olarak değişkenlik gösterir. Sadece diyet yapmak ve spor yapmak kilo vermemizi sağlamaz. Buna destek olarak yediklerinizin nereler de kilo yaptığınızı da öğrenmeniz gerekmektedir. Yediklerinizin göbek yapmamasını istemiyor ve göbeğinizden bir an önce kurtulmak istiyorsanız, bizim sayacak olduğumuz ürünleri bir kenara not etmelisiniz. Sayacağımız yiyeceklerin yağ yakıcı özelliğinin olduğunu unutmamalısınız.
  • Süt ve süt ürünleri
  • Yulaf kepeği ve yulaf ezmesi
  • Zeytinyağı
  • Ananas
  • Yumurta
Listelik

Bu yiyeceklerden herhangi birini mutlaka bir öğün içerisin de bulundurmanızı ve tüketmenizi tavsiye ederiz. Göbekli olan kişiler sadece kilolu insanlar da olmayabilir. Zayıf fakat göbeği olan kişiler için de bu tavsiyelerimiz geçerlidir. Göbek eritmek için yukarı da belirttiğimiz yiyecekleri tüketmeniz gerekmektedir. Ayrıca göbek yağlarından kurtulmak için havucu da bol bol tüketebilirsiniz.

 
2 . entry leziz tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom