Listelik

İki vajinası olan kadın.

27 yaşındaki İngiliz Hazel Jones, tıp dünyasında çok nadir yaşanan bir durumla karşı karşıya. 2 vajinası olan kadının bu durumu tıpta uterus didelphys sendromu olarak biliniyor. Bekaretini iki kez kaybetmiş olan kadın, regl dönemini de ayda iki kez yaşadığını belirtiyor. Hazel eğer dikkatli olmazsa tek seferde iki kez hamile kalabilir. Jones bu durumla karşı karşıya olan tek kadın değil. Lauren Williams adında bir başka kadın da aynı sendromla karşı karşıya.

 
2 . entry Orkide tarafından eklendi.        
Vajinasında okunacak bir şeyler olan kadın.

1975 yılında performans sanatçısı Carolee Schneeman, bir masanın üzerine durup, üzerini çamurla kaplıyor ve sonrasında vajinasından bir parşömen benzeri bir kağıt çıkartarak bunu okuyor. Şu an bu kağıt, bir sanat eseri olarak sergilenmekte.

 
3 . entry Orkide tarafından eklendi.        
Listelik

Dünyanın en büyük toplu seksi.

1999 yılında porno yıldızı Houston’ın bir gün içinde 620 kişiyle seks yaparak dünyanın en büyük toplu seksini yaptığı belirtiliyor ancak o gün orada 125 kişi olduğu biliniyor.

 
4 . entry Orkide tarafından eklendi.        
Listelik

Dünyanın en güçlü vajinası.

Tatiata Kozhevnikova vajinasıyla 14 kilogram kaldırabiliyor ve bu yeteneği onun Guinness Rekorlar Kitabı’na girmesine yardımcı olmuş.

 
5 . entry Orkide tarafından eklendi.        
Vajinası olmayan kadın.

Susan isminde bir kadının vajinasız olarak doğuyor. Bu durum her 4000 kadında bir görülebilecek bir durum olarak belirtiliyor.

 
6 . entry Orkide tarafından eklendi.        
Dünyanın en büyük vajinası.

2 metre 26 cm boyundaki Scott ve 2 metre 40 cm boyundaki kocasının çocuklarının kafasının çevresi 48,2 cm olarak tarih kayıtlarına geçmiş.

 
7 . entry Orkide tarafından eklendi.        
En uzun kasık kılına sahip kadın.

Güney Afrika’da Capetown’da bulunan Maoni Vi’de yaşayan bir kadının kasık bölgesindeki kılların uzunluğu 71 cm olarak kayıtlara geçmiş.

 
8 . entry Orkide tarafından eklendi.        
dünyanın çeşitli yerlerinden ilginç niteliği taşıyan ve konusunda vajina olan haberlerin yer aldığı liste.

 
9 . entry derya tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom