Kız kardeşlerin abileri yüzünden yaşadığı durumlar listesi

Soğuk havalarda veya dışarıya çıkacak arkadaşın olmadığında abin ile evin içinde kesin oyun oynamışsındır ve yanlışlıkla bile olsa bir yerlerini yaralamışsındır.

 
2 . entry Seren tarafından eklendi.        
Abin için yalan söylemek zorunda kalmışsındır. O büyük olduğu ve fırça yiyeceğini düşündüğünden onun hatasını üzerine almışsındır.

 
3 . entry Seren tarafından eklendi.        
Abinin en yakın arkadaşlarından yakışıklı olan bir tanesine gönlünü kaptırmışsındır.

 
4 . entry Seren tarafından eklendi.        
Senin en yakın arkadaşlarında abini sürekli gördükleri için ona aşık olmuşlardır.
Bu durumda ne yaptığını merak ediyorum. Abini kıskandın mı mesela?

 
5 . entry Seren tarafından eklendi.        
Erkek arkadaşınızın olduğunu öğrenince çok tepki göstermiştir ama alıştıkça da onunla daha çok vakit geçirdiğin için sana kızmıştır.

 
6 . entry Seren tarafından eklendi.        
Alkol içmek kız kardeşler için zordur. Ama abinin bir derdi olduğunda onunla birlikte ilk alkol deneyimini yapmış olabilirsin.

 
7 . entry Seren tarafından eklendi.        
Evde televizyon izlendiğinde, senin istediğin değil abinin istediği bir kanalı izlemek mecburiyetindesin...

 
8 . entry Seren tarafından eklendi.        
Hayatında ilk tokadı abinden yemiş olabilirsin, şiddetin ne olduğunu o öğretmiştir sana ama bu abinden öğrendiğin bilgiler seni dışarıda dayak yemekten kurtarmış olabilir.

 
9 . entry Seren tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom