Tatile gidilen yerlerden hatıra için alınan nesneler listesi

Demir paralar.
Listelik

Rafların en güzel figürlerinden birisidir. Taşınırken bir tanesi bile kaybolsa büyük hüzün doğar.

 
2 . entry levent tarafından eklendi.        
Anahtarlık.
Listelik

Anahtarsız bir anahtar olur mu hiç be? Olur tabii niye olmasın. Eskiden birbirine takılan anahtar modası vardı. Alt tarafı 2 kilo gelmeyecek bir anahtarı cebinizde taşıyacaksınız.

 
3 . entry levent tarafından eklendi.        
Shot bardağı.
Listelik

Evinizdeki shot bardağı koleksiyonunu görenler, her gece bir tek atıyor diye düşünebilir. Ama öyle değil tabii ki. Cepteki son bozuk paralarla birlikte hava alanından bir shot bardağı almanın zevki tartışılmaz.

 
4 . entry levent tarafından eklendi.        
Buzdolabı magneti.
Listelik

Gittiğiniz yerin magnetini bavula atmazsanız olmaz. Hediye diyerek alınan magnetlerin hiç biri gerçek yerine ulaşmamıştır.

 
5 . entry levent tarafından eklendi.        
Tatile gidilen yerlerden hatıra için alınan nesneler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

 
6 . entry levent tarafından eklendi.        
Seyahate çıktığınızda neler alıyorsunuz? Eski insanlar gittikleri yerlerin pullarını alarak koleksiyon yaparlarmış. Ama artık günümüzde o adet kalkmış ve yerini yeni yeni şeylere bırakmış. İşte günümüzde gidilen yerlerden hatıra olması amacıyla alınan nesnelerin yer aldığı liste.

 
7 . entry Balca tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom