• Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

  • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Galeriler'de oluşturulan albümlere yeni medya öğeleri ekleyebilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Pazaryeri'nde kendi ilan, ürün veya hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

Tatile gidilen yerlerden hatıra için alınan nesneler listesi

Tatile gidilen yerlerden hatıra için alınan nesneler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

Tatile gidilen yerlerden hatıra için alınan nesneler listesi için eklenen 6 öge/entry var. Başlık ile ilgili görsel ögeler için tıklayın.

Tatile gidilen yerlerden hatıra için alınan nesneler listesi ile ilgili bilgilerinizi paylaşarak liste içeriğine katkı verebilirsiniz.

Liste ve diğer yöntemlerle kredi/puan bakiyeleri kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

 
Biletler.
Biletler.jpg

Müze olsun, metro olsun veya uçak bileti olsun. Gittiğiniz yerin biletleri mükemmel bir hatıra deposu.
 
Shot bardağı.
Shot bardağı.jpg

Evinizdeki shot bardağı koleksiyonunu görenler, her gece bir tek atıyor diye düşünebilir. Ama öyle değil tabii ki. Cepteki son bozuk paralarla birlikte hava alanından bir shot bardağı almanın zevki tartışılmaz.
 
Seyahate çıktığınızda neler alıyorsunuz? Eski insanlar gittikleri yerlerin pullarını alarak koleksiyon yaparlarmış. Ama artık günümüzde o adet kalkmış ve yerini yeni yeni şeylere bırakmış. İşte günümüzde gidilen yerlerden hatıra olması amacıyla alınan nesnelerin yer aldığı liste.
 
Üst Bottom