Türk ve Alman anneler arasındaki farklar listesi

Türk anneye göre, çocuğu kendisine tabiidir. Alman anneye göre, ayrı bir bireydir.
Listelik

 
2 . entry Eyşan tarafından eklendi.        
Listelik
Türk annesi tutarsızdır. Prensipte karşı olduğu şeyleri bile, o an işine geldiği gibi esnetir. Alman annesi tutarlıdır. Şartlar ne olursa olsun kararının arkasındadır.

 
3 . entry Eyşan tarafından eklendi.        
Türk annesi çok iyi bir anne olduğunu düşünür… Alman annesinin böyle bir iddiası yoktur.
Listelik

 
4 . entry Eyşan tarafından eklendi.        
Türk annesi, diğer anneleri mutlaka eleştirir, akıl verir, gıybet eder. Alman annesi kimsenin annelik ve çocuk yetiştirme tarzıyla ilgili yorum yapmaz. İlgilenmez.
Listelik

 
5 . entry Eyşan tarafından eklendi.        
Türk annesi yufka yüreklidir, ağlayan yavrusuna kıyamaz. Alman annesi taş kalplidir, soğukkanlıdır.
Listelik

 
6 . entry Eyşan tarafından eklendi.        
Türk annesi çocuksuz tatil yapmaz. Yapsa bile bu ömrü hayatında 1-2’i geçmez. Alman annesi 8 aylık bebesini 10 gün bırakıp kocasıyla Vietnam’a gider.
Listelik

 
7 . entry Eyşan tarafından eklendi.        
Türk annesi çocuğu yemek yemedi mi kahrolur. Dosta düşmana “çocuğum yemiyor” diye anlatır. Alman annesi önemsemez, yiyor-yemiyor muhabbeti yapmaz hiç.
Listelik

 
8 . entry Eyşan tarafından eklendi.        
Türk annesi pek oyuncu değildir. Sokak ortasında yapılacak iş değil diye düşünür. Alman annesi, çocuklarla koşturur gürültü yapar, çocukla çocuk olur.
Listelik

 
9 . entry Eyşan tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom