K

Doğanın yolunu bulduğu ilginç manzaralar

Yeşili, mis kokusu, renk renk açan güzel çiçekleri, sunduğu eşsiz manzarası ile doğa insanı her zaman kendine aşık etmiştir. Günümüzde çok fazla ağaçlar kesilse de hala bir çok yerde, kendini kaybetmemiş olağanüstü güzelliklerle karşılaşmak mümkün.
Her yere binalar dikildiği için, köklerini önceden salmış ağaçların nereden çıkacağı artık belli olmuyor ama yine güzelliğiyle büyülemeyi başarıyor. İşte o ilginç manzaralar galerisi.
Gezegenimiz olan dünyanın ne kadar güzel olduğunu hiç oturup düşündün mü? Sen sadece çevreni görenlerden misin yoksa? Bu galerideki resimler, eğer unutmuşsan sana tekrar güzelliği hatırlatacaktır.
 
Her geçen gün manzaralarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Dünya üzerinde bir çoğumuzun görmediği o kadar muhteşem ülkeler var ki, gidemesek de resimleriyle yetinmeye çalışıyoruz.
Doğasıyla, görüntüsüyle bizi kendine aşık eden bu şehirlere umarım bir gün hepimiz gitme imkanı buluruz.
 

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır!

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
Kartal
Tarihinde oluşturuldu
Öğe sayısı
10
Görüntülenme sayısı
501
Yorum sayısı
2
Yüksek puanlar
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

Kartal

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom