"Eğlence mekanlarından komik fotoğraflar/resimler ve videolar" albümü ve içerisinde yer alan bir çok medya galerisi öğesi (fotoğraf/resim/video).

Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Ç

Eğlence mekanlarından komik fotoğraflar/resimler ve videolar

  • 10 içerik yer alıyor.
  • çavlan tarafından eklendi.
  • 0 yorum var.
  • 637 kez görüntülendi.
Geceleri dışarıya çıkıp eğlence mekanlarında eğlenceli vakitler geçiren, içkinin de verdiği rahatlıkla kendilerinden geçen insanlardan komik görüntüler galerisi.

Gece kulüpleri yıldızları kendine çekiyor ve aşağıdaki karelerde düşüneceğinizden daha çok eğlence ve hayal ötesi bir gece sizleri bekliyor. İçkiyi başka yeriyle tüketen bu insanlar yaptıkları hareketler ile herkesi belki de eğlenceden soğutuyor. Gittiğiniz mekanlarda bu tür insanlar ile karşılaşmanız mümkün.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
çavlan
Öğe sayısı
10 içerik
Görüntülenme sayısı
637 görüntülenme
Yorum sayısı
0 yorum
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom