Makyaj, saç çok önemli.

Makyaj, saç çok önemli.

  • 0 tepki
  • 0 yorum
Hostes.

Hostes.

  • 0 tepki
  • 0 yorum
Hostes.

Hostes.

  • 0 tepki
  • 0 yorum
Hostes.

Hostes.

  • 0 tepki
  • 0 yorum
Hostes.

Hostes.

  • 0 tepki
  • 0 yorum

"Fotoğrafçı Brian Finke tarafından çekilmiş, hosteslerin perde arkası fotoğrafları" içeriği ve daha bir çok içerik/liste/görsel ile Listelik'te puan/kredi bakiyesi kazanabilir, indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyelerini biriktirerek nakit olarak almanız veya Listelik alışveriş sayfası üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanmanız, bakiyenizin yetmediği durumlarda kredi bakiyesi satın alarak ve alışverişi tamamlamanız mümkün. Sürprizlere hazır mısınız?

Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Kazanabileceğiniz puanları/kredi bakiyelerini görüntülemek için puanlar/kredi bakiyeleri sayfasına göz atabilirsiniz. Ek olarak mevcut başlıklara yeni bir entry ekleyerek 100 Kredi (0,10 TL), Yeni bir başlık oluşturarak 150 Kredi (0,15 TL) kazanabilirsiniz. Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz.

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

N

Fotoğrafçı Brian Finke tarafından çekilmiş, hosteslerin perde arkası fotoğrafları

Fotoğrafçı Brian Finke göklerin güzellerinin çalışmak dışında ki yaşantılarını anlatan perde arkasında adlı bir çalışma yaptı.

Bizlerin uçaklarda gördüğü güzellikleriyle, kibarlıklarıyla bir çok kişiyi kendine hayran bırakan hosteslerin, yolculuk başlamadan önce nasıl hazırlandıklarını kızlarında izinleriyle tek tek fotoğrafladı. İşte o görüntüler.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
neşe
Tarihinde oluşturuldu
Öğe sayısı
12
Görüntülenme sayısı
432
Yorum sayısı
0
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

neşe

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom