Pasifik okyanusu.

Pasifik okyanusu.

  • 0 tepki
  • 0 yorum
Pasifik okyanusu.

Pasifik okyanusu.

  • 0 tepki
  • 0 yorum
Pasifik okyanusu.

Pasifik okyanusu.

  • 0 tepki
  • 0 yorum
Pasifik okyanusu.

Pasifik okyanusu.

  • 0 tepki
  • 0 yorum
Pasifik okyanusu.

Pasifik okyanusu.

  • 0 tepki
  • 0 yorum

"Pasifik okyanusu fotoğrafları/resimleri ve videoları" içeriği ve daha bir çok içerik/liste/görsel ile Listelik'te puan/kredi bakiyesi kazanabilir, indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyelerini biriktirerek nakit olarak almanız veya Listelik alışveriş sayfası üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanmanız, bakiyenizin yetmediği durumlarda kredi bakiyesi satın alarak ve alışverişi tamamlamanız mümkün. Sürprizlere hazır mısınız?

Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Kazanabileceğiniz puanları/kredi bakiyelerini görüntülemek için puanlar/kredi bakiyeleri sayfasına göz atabilirsiniz. Ek olarak mevcut başlıklara yeni bir entry ekleyerek 100 Kredi (0,10 TL), Yeni bir başlık oluşturarak 150 Kredi (0,15 TL) kazanabilirsiniz. Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz.

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

S

Pasifik okyanusu fotoğrafları/resimleri ve videoları

Pasifik Amerika, Asya ve Okyanusya kıtaları arasında ve dünyanın en büyük okyanusu. Görüntüsüyle herkesi büyülüyor. Bir çok kişinin balık avlamaya çıktığı esnada fotoğraflarını çektiği okyanusun inanılmaz manzarasını anlatmaya kelimelerin yetersiz kaldığını söylüyorlar. Böyle bir güzelliğin dünyanın başka bir yerinde olamayacağını belirtiyorlar. İşte olağanüstü o görüntüler.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
sebahat
Tarihinde oluşturuldu
Öğe sayısı
8
Görüntülenme sayısı
420
Yorum sayısı
0
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

sebahat

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom