"Tanımadığı insanların illüstrasyonlarını çizen sanatçının (Julio Cesar) çalışmaları" albümü ve liste içerisinde yer alan bir çok medya galerisi ögesi. 1. sayfa.


Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

I

Tanımadığı insanların illüstrasyonlarını çizen sanatçının (Julio Cesar) çalışmaları

  • 12 içerik yer alıyor.
  • isa tarafından eklendi.
  • 0 yorum var.
  • 604 kez görüntülendi.
Brezilya vatandaşı olan Julio Cesar, sosyal medya üzerinde rastladığı insanların fotoğraflarını illüstrasyona çevirmeyi zevk edinmiş. Neler yapmış, görün! Sizlerde bu talihlilerden birisi olmak istiyorsanız sanatçının sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
isa
Öğe sayısı
12 içerik
Görüntülenme sayısı
604 görüntülenme
Yorum sayısı
0 yorum
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom