H

Victoria’s Secret meleklerinin makyajlı ve makyajsız halleri

  • 10
  • hayri
Meleklerin televizyon ekranlarında ki makyajlı hallerini hepimiz biliyoruz. Peki normal hallerini ? İşte meleklerin makyajsız doğal halleri.
A
Victoria Secret mankenlerinin makyajlı ve makyajsız halleri sizi şaşırtacak .Acaba hala onları beğenmeye devam edecek misiniz? Bir çok kadının güzelliğini kıskandığını onlar gibi olabilmek için uğraştığını hepimiz biliyoruz. Fakat bu fotoğraflardan sonra herkesin fikri değişecek. Kendilerine güvenen bu güzeller sosyal hesaplarından boyasız, pudrasız görüntülerini paylaştılar ve biz de artık onları makyajsız gördük. Hey yavrum hey…
 
B
Bu fotoğrafları görünce eminim sizde çok şaşıracaksınız. Sevdiğimiz hayranı olduğumuz bu ünlülerin çok uzun yıllar önceden bir ikizleri varmış. Geçmişte yaşayan bu insanların arasında tek bir fark bile göremeyeceksiniz. Kardeş olsa bu kadar benzerler diyeceğiniz ünlülerin tıpkısının aynısı olan bu kişiler çok uzun yıllar önce ölmüşler. Ama bu görüntüleri ile uzun bir süre daha adları anılmaya devam edecek gibi görünüyor.
 

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır!

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
hayri
Tarihinde oluşturuldu
Öğe sayısı
10
Görüntülenme sayısı
1,025
Yorum sayısı
2
Yüksek puanlar
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

hayri

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom