Geniş göbeğiyle güneşlenen insan.

"Komik" albümünde, "günhan" tarafından listeye (galeri) eklenen "Geniş göbeğiyle güneşlenen insan." başlıklı, görsel/medya (fotoğraf/resim/video) içeriği.

Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

G

Geniş göbeğiyle güneşlenen insan.

  • günhan tarafından eklendi.
  • 0 yorum var.
  • 584 kez görüntülendi.
  • Komik kategorisinde yer alıyor.
Senin mi göbeğin vardı? Emin misin bak, göbeğim var diye araştırıp bu konuya geldin ama yine soruyorum emin misin? Tamam emin değilim Ayşe’yim diye şaka yapacaksın ama, şu resme bakıp inceleyip, bana göbeğim var deme yani?
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üst Bottom