Bu içerik hassas materyaller içermektedir.
Bu içeriği görüntülemeye devam ederek, on sekiz (18+) yaşın üzerinde olduğunuzu ve yetişkinlere uygun içeriği görüntülemeyi kabul etmektesiniz.18 yaşından küçükseniz tıklayın.

Bu içerik hassas materyaller içermektedir.

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri yasaktır.


Bu ve benzeri içerikleri görüntülemeye devam ederek, on sekiz (18+) yaşın üzerinde olduğunuzu ve yetişkinlere uygun içerikleri görüntülemeyi kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz.Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen listelik.com adresi üzerinden +18 içerikleri görüntülemeyin.

İlginç insanlar.

"Komik" albümünde, "Necdet" tarafından listeye (galeri) eklenen "İlginç insanlar." başlıklı, görsel/medya (fotoğraf/resim/video) içeriği.

Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

N

İlginç insanlar.

  • Necdet tarafından eklendi.
  • 0 yorum var.
  • 260 kez görüntülendi.
  • Komik kategorisinde yer alıyor.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üst Bottom