"Video" albümünde, "Çağdan" tarafından listeye (galeri) eklenen "Kadınlar bilinmezliklerle doludur, işte kadınlar hakkında bilinmeyen 25 bilgi" başlıklı liste içeriği.


Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

Ç

Kadınlar bilinmezliklerle doludur, işte kadınlar hakkında bilinmeyen 25 bilgi

  • Çağdan tarafından eklendi.
  • 0 yorum var.
  • 201 kez görüntülendi.
  • Video kategorisinde yer alıyor.
Kadınlar hakkında bunları duymadın mı? Bilmemek değil öğrenmemek ayıp derler gel birlikte öğrenelim.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üst Bottom