"Video" albümünde, "Listelik Medya Botu" tarafından listeye (galeri) eklenen "Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü; Eğlenceli annesiniz tebrik ediyoruz." başlıklı, görsel/medya (fotoğraf/resim/video) içeriği.

Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

L

Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü; Eğlenceli annesiniz tebrik ediyoruz.

Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü;

Eğlenceli annesiniz tebrik ediyoruz.

İçerik etiketleri : #anne #annemm #annelik #anneolmak #annelergunu #anneoğul #kaydırak #kaydırakkeyfi #eğlence #eğlenceli #eğlencezamanı #eğlencelivideolar #eglenceli

Bu video montajı (eklemesi, düzenlemesi) bize aittir.
Hoşumuza gittiği için ve seveceğinizi düşündüğümüz için sizinle paylaşıyoruz.

Listelikte farklı kaynaklardan eğlenceli, bilgilendirici, şaşırtıcı, komik ve güncel içerikler/listeler yer alıyor. Kullanıcılar içerik ekleyerek puan/kredi bakiyesi kazanıyor ve bu bakiyeleri nakit olarak alıyor veya alışverişte indirim olarak kullanıyor. Siz de geç kalmadan hemen aramıza katılın!

Paylaştığımız içerikleri olumlu/olumsuz değerlendirirseniz seviniriz,
abone olursanız/takip ederseniz de seviniriz,
bizimle her konuda iletişim kurabilirsiniz ona da seviniriz… :)

Sosyal medya adreslerimizde bize @Listelik kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üst Bottom