"Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü; Hesap ödeme meselesini çok iyi yansıttınız." içeriği ve daha bir çok içerik/liste/görsel ile Listelik'te puan/kredi bakiyesi kazanabilir, indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Listelikte puan/kredi bakiyesi kazanabilir, indirim olarak kullanabilirsiniz.

Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

L

Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü; Hesap ödeme meselesini çok iyi yansıttınız.

Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü;

Hesap ödeme meselesini çok iyi yansıttınız.

Bu video montajı (eklemesi, düzenlemesi) bize aittir.
Hoşumuza gittiği için ve seveceğinizi düşündüğümüz için sizinle paylaşıyoruz.

Listelikte farklı kaynaklardan eğlenceli, bilgilendirici, şaşırtıcı, komik ve güncel içerikler/listeler yer alıyor. Kullanıcılar içerik ekleyerek puan/kredi bakiyesi kazanıyor ve bu bakiyeleri nakit olarak alıyor veya alışverişte indirim olarak kullanıyor. Siz de geç kalmadan hemen aramıza katılın! Listelik.com

Paylaştığımız içerikleri olumlu/olumsuz değerlendirirseniz seviniriz,
abone olursanız/takip ederseniz de seviniriz,
bizimle her konuda iletişim kurabilirsiniz ona da seviniriz… :)

Sosyal medya adreslerimizde bize @Listelik kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üst Bottom