"Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü; Sizi kıskandık, biz de eğlenmek istiyoruz." içeriği ve daha bir çok içerik/liste/görsel ile Listelik'te puan/kredi bakiyesi kazanabilir, indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Listelikte puan/kredi bakiyesi kazanabilir, indirim olarak kullanabilirsiniz.

Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

L

Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü; Sizi kıskandık, biz de eğlenmek istiyoruz.

Sizi beğendik ve listemize ekliyoruz çünkü;

Sizi kıskandık, biz de eğlenmek istiyoruz.

İçerik etiketleri : #kıskançlık #kıskanç #kiskanmak #kıskanmak #araba #arabasevdası #arabadamüzik #parti #partisi #eğlenme #eğlenmek #eğlenmenebak #eğlenmece #eglenmek

Bu video montajı (eklemesi, düzenlemesi) bize aittir.
Hoşumuza gittiği için ve seveceğinizi düşündüğümüz için sizinle paylaşıyoruz.

Listelikte farklı kaynaklardan eğlenceli, bilgilendirici, şaşırtıcı, komik ve güncel içerikler/listeler yer alıyor. Kullanıcılar içerik ekleyerek puan/kredi bakiyesi kazanıyor ve bu bakiyeleri nakit olarak alıyor veya alışverişte indirim olarak kullanıyor. Siz de geç kalmadan hemen aramıza katılın!

Paylaştığımız içerikleri olumlu/olumsuz değerlendirirseniz seviniriz,
abone olursanız/takip ederseniz de seviniriz,
bizimle her konuda iletişim kurabilirsiniz ona da seviniriz… :)

Sosyal medya adreslerimizde bize @Listelik kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üst Bottom