• Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

 • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Galeriler'de oluşturulan albümlere yeni medya öğeleri ekleyebilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Pazaryeri'nde kendi ilan, ürün veya hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi

Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi

İndirim puanı
* 500
ocak.jpg

ANKASTRE OCAK VE FIRIN SERVİSİ​


Evlerde ya da çeşitli iş alanlarında yemeklerin daha iyi pişmesi, pastaların daha iyi kızarması, keklerin kıvamında pişirilerek servis edilmesi için ihtiyaç duyulan ürünler arasında ankastre ocak ve fırınlar da yer almaktadır. Beyaz eşya grupları arasında çok fazla ihtiyaç duyularak çeşitli pratikler için önemli detaylara sahip olan ankastre ocak ve ankastre fırınlar da yine çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalanabilir. Bu anlamda ankastre ocak ve fırın servisi için Kalite Teknik Servis firmamız ile iletişime geçerek çok kaliteli çözümleri gerçekleştirebilir ve bu ürünlere de eski performanslarını kazandırabilirsiniz. Özellikle de ev hanımlarının çok fazla önemsediği bu gibi ürünlerin bakım ve onarım işlemleri sürekli olarak kontrol edilmelidir.

ANKASTRE OCAK ARIZALARI​


Ankastre ocak arızaları çok fazla nedenlerden kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Buna göre en yaygın ankastre ocak arızaları da şunlardan oluşmaktadır:
 • Cihazın çalışamama durumu,​
 • Ateş kıvılcımının çıkmaması,​
 • Gazın gelmemesi,​
 • Ocak gözlerinin düzgün biçimde yanmaması.​
Bu gibi durumlar ankastre ocaklarının etkisini kaybetmesine ve performans anlamında da geriye gitmesine sebep olmaktadır. Beyaz eşya ve buna bağlı olarak tüm ürünler üzerinde alanında 40 yıllık tecrübeye sahip çalışanlarımız ile birlikte gösterdiğimiz başarılı faaliyetler kapsamında sizler de ankastre ocaklar için sorunları çözebilir ve eski kimliklerine de kavuşturabilirsiniz.

ANKASTRE FIRIN ARIZALARI​


İnsanlardan kaynaklı olarak ya da dış faktörlerin de etkisiyle birlikte ankastre fırın arızaları da fazlasıyla görülebilir. En yaygın ankastre fırın arızaları ise şunlardan oluşmaktadır:
 • Fırının ışıklarının yanmaması,​
 • Saat ekranında sorun oluşması,​
 • Ekranda “on” ya da “tuş kilidi aktif” yazısının görülmesi,​
 • Program ayarı sorununun yaşanması.​
Bu gibi çeşitli sorunları olabilecek ankastre fırınlarının da yine teknik servis destek noktalarına götürülerek bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesinde oldukça yarar vardır. Çok kaliteli hizmetleri ile birlikte uygun fiyat avantajlarını da sunmakta olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman için sağlamakta ve müşterilerinden gelen talepleri de en verimli biçimde değerlendirerek başarılı bir iş süreci inşa etmektedir.
Ödeme yöntemleri
 1. Kapıda ödeme
 2. Diğer
Teslimat süresi
24 saat, 1 gün, 5 gün, 1 hafta, 1 ay

Satıcı İletişimi Kur ve Ürün/Hizmeti Satın Al 49.00TL


Listelik ile kazanın!

Listelik.com’a üye olup, diğer kullanıcılar ile içerikleri tartışabilirsiniz, kendi fikirlerini sunabilirsiniz, yeni yazılar oluşturabilirsiniz, yeni resimler ve videolar ekleyebilirsiniz, puan/kredi toplayarak hediyeler kazanabilirsiniz, listelik.com ile alışveriş veya ilan sahipleri ile ticaret yapabilirsiniz.

Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi ilanında ve diğer ilanlarda geçerli puan kazanmanız için bir çok yöntem var ve bu yöntemler puan topla indirim kazan sayfamızda detaylı olarak açıklanıyor.

Eğer satıcı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar ise ( ödemeyi listelik.com üzerinden yapıyorsanız ) indirim kazanabilirsiniz.

Örneğin; 1000 TL’lik bir üründe 500 puan toplayarak %10 indirim kazanırsanız, 900 TL’ye sipariş verebilirsiniz.

Puanları topladıktan sonra;

Satıcı ile iletişim kurarak, Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi ilanı için tüm şartlarda anlaştıysanız ticaret yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgileri sol bölümde yer alan “Nasıl çalışır?” başlığında bulabilirsiniz.

Eğer satıcı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar ise ( ödemeyi listelik.com üzerinden yapıyorsanız ) ek işlem gerekmez, kredi bakiyenizden otomatik olarak düşer. Alışveriş sayfamızdan istediğiniz ürünü sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu sayfada eklenen Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi başlıklı ilan tamamen üyeler tarafından eklenmiş olup, ilan ekleyenler indirim oranlarını başvuru esnasında/ilan eklerken belirtmektedir. Puanlarınıza göre indirim yapmayan satıcı üyelerin profillerine negatif güvenilirlik puanlarınızı ekleyebilir, üyeyi [email protected] adresine mail göndererek, bir şikayet başlığı oluşturarak şikayet edebilirsiniz.

Ticaret yapmadan önce alt tarafta bulunan güvenlik önerilerimizi mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi ilanı için satıcı ile iletişim kurup, aranızda anlaşarak işi tamamlayabilirsiniz. İşi tamamladığınızda satıcı üyenin profiline pozitif güvenilirlik puanı ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde satıcı da sizin profilinize güvenilirlik puanı ekleyebilir.

Amacımız güvenilir insanların bir arada olduğu bir platform oluşturmaktadır. Bu aşamada hakkında şikayet gelen üyeler değerlendirme sonucunda engellenir ve ilanları yayından kaldırılır.

Toplanılan puanlarda herhangi bir sınır yoktur, örneğin 1000 puan topladıysanız 1 yıl boyunca her alışverişte bu puanı kullanabilirsiniz. Puanlar her 12 ayda bir silinmektedir. Buna göre puanlarınızla ticaret yapmayı ihmal etmeyin.

Listelik.com sitesi sadece ilanları yayınlamaktadır, eklenen ilanlardan, satıcı ile alıcı arasında yaşanan sorunlardan hiç bir şekilde listelik.com sorumlu tutulamaz.

Listelik.com, satıcılar ve alıcıların iletişim kurup ticaret yapabildiği, güvenilir insanları bir arada buluşturmayı amaçlayıp, uygun fiyatlar ile ticaret yapabilmelerini sağlamaya çalışan bir platformdur.
Listelik.com kullanıcılarının büyük bölümü oldukça güvenilir kişilerden oluşur. İnternet üzerinden ilan verme ve ticaret yapma uzun yıllardır hem Türkiye’de hem de tüm dünyada yaygın bir şekilde, güvenle kullanılmaktadır.
Her alışverişte olduğu gibi internet üzerinden bir şeyler alıp satarken de dolandırıcı/kötü niyetli kişilere karşı gerekli önlemleri mutlaka almak gerekir.

Bir numaralı önceliğimiz, her zaman kullanıcılarımızın güvenliği ve memnuniyetidir. Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi başlıklı ilan ve diğer ürün ve hizmetlerinizi alıp satarken, iyi bir ticaret deneyimi yaşamanı isteriz.
Bu yüzden aşağıdaki maddelere güvenliğiniz için dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz;

Satıcısı Listelik.com olmayan veya anlaşmalı firmalar olmayıp ödemesini listelik.com üzerinden yapmadığınız ürün ve hizmet ilanlarını daha dikkatli incelemenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda bilinen dolandırıcı isim ve soy isimlerinin yer aldığı kara listeye sık sorulan sorular sayfamızdan göz atmanızı tavsiye ederiz.
İlk iletişim kurduğunuzda, alıcı da olsanız, satıcı da olsanız üyenin profilini incelemenizi, güvenilirlik puanlarına göz atmanızı önermekteyiz. Her ticaret yapıldığında üyeler genellikle birbirlerine güvenilirlik puanı ekler.
İletişim bilgilerini vermekten çekinen bir üye ile ticaret yapmayı tekrar düşünün.
Olağan dışı isteklerde bulunan veya spam gibi gözüken mesajlar gönderen kişilere güvenmemelisiniz.
Alım ve satım için, kişisel önem arz eden bilgilerinizi paylaşmamalısınız.
Kullanıcılar/Üyeler ile sadece buune üzerindeki mesajlaşma yöntemiyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.
Ödemeyi gerçekleştirmeden önce ürünü/hizmeti iyice incelemenizi ve her şeyinin, satıcının tanımı ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
Eğer kullanıcı, ürün/hizmet hakkındaki basit soruları bile yanıtlamakta zorlanıyorsa, başka bir satıcı bulmanızı tavsiye ederiz.
Ürün/hizmet ile ilgili bilgi, fiyat ve ödeme yönteminin görüşme öncesinde kesin kararlaştırılmış olduğuna emin olunuz.
Ticaret öncesinde üyenin nickini veya ismini google vb. arama motorlarında, sosyal medyalarda araştırınız, eski bir dolandırıcı olabilir!
Olağan dışı öneri veya istekte bulunan kullanıcılara dikkat ediniz. Örn: Ürünün/hizmetin fiyatının üstünde bir çek göndereceğini vaat eden bir kullanıcı gibi (bu bir çok sitede yaygın olarak tespit edilmiş dolandırıcılık örneğidir).
Banka çekleri vb. ödeme yöntemlerini kabul etmeyiniz.
Listelik.com’da bir çok cazip fırsat bulunmaktadır, ancak gerçek dışı fiyatlı, kullanıcı tarafından satıldığı belli olmayan ürünlere/hizmetlere ve spam gibi gözüken açıklamalara sahip ürünlere/hizmetlere dikkat edin. Bir ürün/hizmet gerçek olamayacak kadar iyiyse, muhtemelen gerçek değildir.
Eğer kullanıcının dürüstlüğü hakkında şüpheniz olursa, dolandırıcı veya spam içerik yayınlayan birisi olduğunu düşünüyorsanız başka bir satıcı/alıcı bulmalısınız. Ve üyeyi bize bildirmenizi tavsiye ederiz.
Aynı il/ilçede bulunuyorsanız, alışverişinizi yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Listelik.com güvenli ve eğlenceli bir platform hedeflemektedir.
Ama aynı zamanda kullanıcılarımızdan uygunsuz içerik yayınlayan ve uygunsuz davranışta bulunan kişileri bize şikayet ederek bildirmelerini rica ediyoruz.
Listelik.com’da başka bir alıcı veya satıcının kullanıcıları rahatsız ettiğine veya dolandırdığına inanıyorsanız, konuyu inceleyip kullanıcıyı engellemeye kadar gidebilecek gerekli işlemi yapabilmemiz için lütfen bu kullanıcıyı bize bildir.
Amacımız Listelik.com’u dolandırıcı ve spam içerik yayınlayan kişilerden uzak tutup %100 güvenli hale getirmektir.
Eğer bir kullanıcı tarafından dolandırıldıysanız veya şahsi güvenliğinizle ilgili bir tehdit aldıysanız, hemen yerel emniyet müdürlüğünüzle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Aklınıza takılan farklı konu/sorular için Sık Sorulan Sorular bölümümüze göz atabilirsiniz.

Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi gibi ilanlarda güvenilir bir profile sahip olmak için satışlarınız sonrasında güvenilirlik puanları alıp verebilirsiniz. Haricinde güvenilir bir profile sahip olmak için belirli ibareler satın alabilirsiniz.

Bu ibareler aşağıdaki şekildedir;

Silver üyelik ibaresi, 1 yıllık 30 TL, satın almak için tıklayın.

Gold üyelik ibaresi, 1 yıllık 100 TL, satın almak için tıklayın.

Platin üyelik ibaresi, 1 yıllık 250 TL, satın almak için tıklayın.

Onaylı satıcı ibaresi, Tek seferlik 500 TL, satın almak için tıklayın.

Süper satıcı ibaresi, Tek seferlik 750 TL, satın almak için tıklayın.

İbarelere sahip olabilmek için öncelikle ödeme yaptıktan sonra, üye olduğunuz mail adresinizden, [email protected] adresine ödeme gönderdiğiniz detayları iletmeniz yeterlidir. Maksimum 2 iş günü içerisinde ibare üyeliğinize tanımlanacaktır. Üyelik ödemelerinde kesinlikle geri iade bulunmamaktadır.

Satıcısı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar olmayan ürün ve hizmetler için;

Listelik.com’da ilan olarak yayınlanan bir hizmeti veya ürünü satın almak istediğinizde, ilan veren satıcı ile iletişim kurarak aranızda anlaşabilirsiniz.

Tüm şartlarda ve ödemede anlaştıysanız Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi ve diğer ilanlar için ticaret yapabilirsiniz.

Tüm süreç ve fiyat Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi ilanında ve diğer ilanlarda belirtildiği gibidir.

Satıcı, ilanında belirttiği maksimum teslim süresi içinde hizmeti veya ürünü alıcıya teslim etmekle yükümlüdür. Bu süreçlerde sorun oluşursa, üyeye negatif güvenilirlik puanı verebilirsiniz.

Tüm güvenilirlik puanları alıcılar ve satıcılar arasındaki ticaret sonrasında eklenilir.

Ticaret yapan iki üye arasında oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı hiçbir şekilde Listelik.com sorumlu tutulamaz.

Silver üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip olan satıcılar, güvenilirlik adına bir ibare sahibi olmuş olurlar.

Gold üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip kullanıcılar, güvenilirlik adına ibare sahibi olurlar, Ayda 1 kez ilanlarını ana sayfada gösterme hakları olur, bu talebi ([email protected]’a mail göndererek) iletebilirler.

Platin üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip kullanıcılar, güvenilirlik adına ibare sahibi olurlar, Ayda 2 kez ilanlarını ana sayfada gösterme hakları olur, bu talebi ([email protected]’a mail göndererek) iletebilirler ve 30 günlük içerik sayfalarında reklam hakları bulunur (Reklam için [email protected]’a mail atabilirler.)

Onaylı satıcı ibaresi

Bu ibareye sahip olabilmek için en az 5 ticaret yapmalısınız, 5 ticaret yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Bu ibareye sahip satıcılar, platin üyelik ayrıcalıklarına sahip olur ve tüm ilanlarında “Onaylı Satıcı” ibaresi yer alır.

Süper satıcı ibaresi

Bu ibareye sahip olabilmek için en az 50 ticaret yapmalısınız, 50 ticaret yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Bu ibareye sahip satıcılar, platin üyelik ayrıcalıklarına sahip olur ve tüm ilanlarında “Süper Satıcı” ibaresi yer alır ve ilanlarda “Listelik.com tarafından tavsiye edilir” ibaresi yer alır.

Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi gibi bir ilan eklemek için ilan sayfasında ilgili kategori sayfasına ulaştıktan sonra, sayfada yer alan Ekle butonuna tıklayarak ekleme yapabilirsiniz..

Ankastre fırın ve ocak bakım ve onarım servisi gibi eklediğiniz hizmet/ürün ilanlarının daha çok kişiye ulaşması için neler yapabileceğiniz konusunda ipuçları veriyoruz;

 • Özellikle ilan açıklamanızın detaylı ve özgün olmasından, ilan başlığının ve ürün/hizmet detaylarının iyice belirtildiğinden emin olun.
 • Fiyatlarınızın makul olmasına özen gösterin.
 • Puanlı indirim konusunda indirim oranlarınızı arttırın.
 • Üyelik profilinize ait tüm bilgilerin doldurulduğundan, profil resimlerinin eklendiğinden emin olun.
 • Daha fazla ticaret yapın ve değerlendirme puanlarınızı yükseltin.
 • Güvenilir profil ibarelerinden herhangi birine sahip olun.
 • Etiketler
  ankastre servisi fırın arızası fırın bakımı fırın servisi ocak arızası ocak bakımı ocak servisi
 • Yardım sayfamızda tüm bilgilere ve sözleşmelere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

  Sizde Listelik.com'da ürün yayınlayın ve bir çok alıcıya ulaşın, reklam yapın, ürünlerinizi satın!

  Üst Bottom