• Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

 • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Galeriler'de oluşturulan albümlere yeni medya öğeleri ekleyebilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Pazaryeri'nde kendi ilan, ürün veya hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

 • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

İndirim puanı
* 500

bulaşık makinesi.jpg

BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ​


Bulaşıkları elle yıkandığı dönemlerde çok fazlasıyla israf edilen su, deterjan ve bunun yanı sıra da kişilerin çok fazla yorularak zamanlarını da israf ettiği bilinmektedir. Bu anlamda özellikle de son zamanlarda her evde görülmeye başlanan bulaşık makineleri bu gibi sorunların önüne geçmiş olup ev hanımlarının da rahatlamalarına katkıda bulunmuştur. Ancak bulaşık makinelerine de çok iyi bakım yapılması, arızalanmalarına karşı da çeşitli önlemler alınması gerekmektedir. Özellikle de dış etkenlerden kaynaklı olarak ya da insanların hatalı kullanımlarından kaynaklı olarak bulaşık makineleri bozulabilir, hasar görebilir. Bu noktada bulaşık makinesi servisi için tercih edeceğiniz Kalite Teknik Servis firmamız son derece uygun fiyatlarla kaliteli hizmetleri sizlere sunmaktadır.​

BULAŞIK MAKİNESİ ARIZALARI​


Bulaşık makineleri çeşitli etkenlerden dolayı arızalanarak bakım ihtiyacı duyabilir. Bu anlamda en yaygın bulaşık makinesi arızaları ise şunlardan oluşmaktadır:
 • Bulaşık makinesinin su almaması,
 • Bulaşık makinesinin programın başlamaması,
 • Bulaşık makinesinin çok fazla gürültülü çalışması,
 • Bulaşık makinesinden çıkan ürünlerin lekeli kalması.
Bu gibi sorunlar bulaşık makinelerinde gözüken en yaygın sorunlardır. Bu sorunlar karşısında kişilerin mutlaka önlem almalarında da yarar vardır. Bu anlamda bulaşık makinesi servisi için tercih edeceğiniz firmamızda alanında uzman, 40 yılı aşan tecrübeye sahip çalışanlar mevcuttur. Bu anlamda sorunlarınıza karşı profesyonel çözümler üretmekte olan ekibimiz sayesinde bulaşık makineleriniz eski performansına ulaşabilir ve sizlere yeniden verim de katabilir.​

BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ FİYATLARI​


İstanbul Bahçelievler bölgesinde yer alan firmamız İstanbul’un her yerine aktif faaliyetlerini sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile de hizmetlerini sürdürmekte olan firmamızda bulaşık makinesi servisi fiyatları oldukça uygun olup sizlerin de yine bu anlamda elini rahatlatan avantajları da bulunmaktadır. Sizler de çok uygun fiyatlara bulaşık makineleri üzerinde bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek, bulaşık makinelerine eski performansını yakalatmak isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli, profesyonel çözümleri ile birlikte son derece uygun fiyat avantajını da sunan firmamız hızlı işlemler de yaparak yine bu anlamda müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.​
Ödeme yöntemleri
 1. Kapıda ödeme
 2. Diğer
Teslimat süresi
24 saat, 1 gün, 5 gün, 1 hafta, 1 ay

Satıcı İletişimi Kur ve Ürün/Hizmeti Satın Al 49.00TL


Listelik ile kazanın!

Listelik.com’a üye olup, diğer kullanıcılar ile içerikleri tartışabilirsiniz, kendi fikirlerini sunabilirsiniz, yeni yazılar oluşturabilirsiniz, yeni resimler ve videolar ekleyebilirsiniz, puan/kredi toplayarak hediyeler kazanabilirsiniz, listelik.com ile alışveriş veya ilan sahipleri ile ticaret yapabilirsiniz.

Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi ilanında ve diğer ilanlarda geçerli puan kazanmanız için bir çok yöntem var ve bu yöntemler puan topla indirim kazan sayfamızda detaylı olarak açıklanıyor.

Eğer satıcı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar ise ( ödemeyi listelik.com üzerinden yapıyorsanız ) indirim kazanabilirsiniz.

Örneğin; 1000 TL’lik bir üründe 500 puan toplayarak %10 indirim kazanırsanız, 900 TL’ye sipariş verebilirsiniz.

Puanları topladıktan sonra;

Satıcı ile iletişim kurarak, Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi ilanı için tüm şartlarda anlaştıysanız ticaret yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgileri sol bölümde yer alan “Nasıl çalışır?” başlığında bulabilirsiniz.

Eğer satıcı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar ise ( ödemeyi listelik.com üzerinden yapıyorsanız ) ek işlem gerekmez, kredi bakiyenizden otomatik olarak düşer. Alışveriş sayfamızdan istediğiniz ürünü sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu sayfada eklenen Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi başlıklı ilan tamamen üyeler tarafından eklenmiş olup, ilan ekleyenler indirim oranlarını başvuru esnasında/ilan eklerken belirtmektedir. Puanlarınıza göre indirim yapmayan satıcı üyelerin profillerine negatif güvenilirlik puanlarınızı ekleyebilir, üyeyi [email protected]telik.com adresine mail göndererek, bir şikayet başlığı oluşturarak şikayet edebilirsiniz.

Ticaret yapmadan önce alt tarafta bulunan güvenlik önerilerimizi mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi ilanı için satıcı ile iletişim kurup, aranızda anlaşarak işi tamamlayabilirsiniz. İşi tamamladığınızda satıcı üyenin profiline pozitif güvenilirlik puanı ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde satıcı da sizin profilinize güvenilirlik puanı ekleyebilir.

Amacımız güvenilir insanların bir arada olduğu bir platform oluşturmaktadır. Bu aşamada hakkında şikayet gelen üyeler değerlendirme sonucunda engellenir ve ilanları yayından kaldırılır.

Toplanılan puanlarda herhangi bir sınır yoktur, örneğin 1000 puan topladıysanız 1 yıl boyunca her alışverişte bu puanı kullanabilirsiniz. Puanlar her 12 ayda bir silinmektedir. Buna göre puanlarınızla ticaret yapmayı ihmal etmeyin.

Listelik.com sitesi sadece ilanları yayınlamaktadır, eklenen ilanlardan, satıcı ile alıcı arasında yaşanan sorunlardan hiç bir şekilde listelik.com sorumlu tutulamaz.

Listelik.com, satıcılar ve alıcıların iletişim kurup ticaret yapabildiği, güvenilir insanları bir arada buluşturmayı amaçlayıp, uygun fiyatlar ile ticaret yapabilmelerini sağlamaya çalışan bir platformdur.
Listelik.com kullanıcılarının büyük bölümü oldukça güvenilir kişilerden oluşur. İnternet üzerinden ilan verme ve ticaret yapma uzun yıllardır hem Türkiye’de hem de tüm dünyada yaygın bir şekilde, güvenle kullanılmaktadır.
Her alışverişte olduğu gibi internet üzerinden bir şeyler alıp satarken de dolandırıcı/kötü niyetli kişilere karşı gerekli önlemleri mutlaka almak gerekir.

Bir numaralı önceliğimiz, her zaman kullanıcılarımızın güvenliği ve memnuniyetidir. Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi başlıklı ilan ve diğer ürün ve hizmetlerinizi alıp satarken, iyi bir ticaret deneyimi yaşamanı isteriz.
Bu yüzden aşağıdaki maddelere güvenliğiniz için dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz;

Satıcısı Listelik.com olmayan veya anlaşmalı firmalar olmayıp ödemesini listelik.com üzerinden yapmadığınız ürün ve hizmet ilanlarını daha dikkatli incelemenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda bilinen dolandırıcı isim ve soy isimlerinin yer aldığı kara listeye sık sorulan sorular sayfamızdan göz atmanızı tavsiye ederiz.
İlk iletişim kurduğunuzda, alıcı da olsanız, satıcı da olsanız üyenin profilini incelemenizi, güvenilirlik puanlarına göz atmanızı önermekteyiz. Her ticaret yapıldığında üyeler genellikle birbirlerine güvenilirlik puanı ekler.
İletişim bilgilerini vermekten çekinen bir üye ile ticaret yapmayı tekrar düşünün.
Olağan dışı isteklerde bulunan veya spam gibi gözüken mesajlar gönderen kişilere güvenmemelisiniz.
Alım ve satım için, kişisel önem arz eden bilgilerinizi paylaşmamalısınız.
Kullanıcılar/Üyeler ile sadece buune üzerindeki mesajlaşma yöntemiyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.
Ödemeyi gerçekleştirmeden önce ürünü/hizmeti iyice incelemenizi ve her şeyinin, satıcının tanımı ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
Eğer kullanıcı, ürün/hizmet hakkındaki basit soruları bile yanıtlamakta zorlanıyorsa, başka bir satıcı bulmanızı tavsiye ederiz.
Ürün/hizmet ile ilgili bilgi, fiyat ve ödeme yönteminin görüşme öncesinde kesin kararlaştırılmış olduğuna emin olunuz.
Ticaret öncesinde üyenin nickini veya ismini google vb. arama motorlarında, sosyal medyalarda araştırınız, eski bir dolandırıcı olabilir!
Olağan dışı öneri veya istekte bulunan kullanıcılara dikkat ediniz. Örn: Ürünün/hizmetin fiyatının üstünde bir çek göndereceğini vaat eden bir kullanıcı gibi (bu bir çok sitede yaygın olarak tespit edilmiş dolandırıcılık örneğidir).
Banka çekleri vb. ödeme yöntemlerini kabul etmeyiniz.
Listelik.com’da bir çok cazip fırsat bulunmaktadır, ancak gerçek dışı fiyatlı, kullanıcı tarafından satıldığı belli olmayan ürünlere/hizmetlere ve spam gibi gözüken açıklamalara sahip ürünlere/hizmetlere dikkat edin. Bir ürün/hizmet gerçek olamayacak kadar iyiyse, muhtemelen gerçek değildir.
Eğer kullanıcının dürüstlüğü hakkında şüpheniz olursa, dolandırıcı veya spam içerik yayınlayan birisi olduğunu düşünüyorsanız başka bir satıcı/alıcı bulmalısınız. Ve üyeyi bize bildirmenizi tavsiye ederiz.
Aynı il/ilçede bulunuyorsanız, alışverişinizi yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Listelik.com güvenli ve eğlenceli bir platform hedeflemektedir.
Ama aynı zamanda kullanıcılarımızdan uygunsuz içerik yayınlayan ve uygunsuz davranışta bulunan kişileri bize şikayet ederek bildirmelerini rica ediyoruz.
Listelik.com’da başka bir alıcı veya satıcının kullanıcıları rahatsız ettiğine veya dolandırdığına inanıyorsanız, konuyu inceleyip kullanıcıyı engellemeye kadar gidebilecek gerekli işlemi yapabilmemiz için lütfen bu kullanıcıyı bize bildir.
Amacımız Listelik.com’u dolandırıcı ve spam içerik yayınlayan kişilerden uzak tutup %100 güvenli hale getirmektir.
Eğer bir kullanıcı tarafından dolandırıldıysanız veya şahsi güvenliğinizle ilgili bir tehdit aldıysanız, hemen yerel emniyet müdürlüğünüzle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Aklınıza takılan farklı konu/sorular için Sık Sorulan Sorular bölümümüze göz atabilirsiniz.

Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi gibi ilanlarda güvenilir bir profile sahip olmak için satışlarınız sonrasında güvenilirlik puanları alıp verebilirsiniz. Haricinde güvenilir bir profile sahip olmak için belirli ibareler satın alabilirsiniz.

Bu ibareler aşağıdaki şekildedir;

Silver üyelik ibaresi, 1 yıllık 30 TL, satın almak için tıklayın.

Gold üyelik ibaresi, 1 yıllık 100 TL, satın almak için tıklayın.

Platin üyelik ibaresi, 1 yıllık 250 TL, satın almak için tıklayın.

Onaylı satıcı ibaresi, Tek seferlik 500 TL, satın almak için tıklayın.

Süper satıcı ibaresi, Tek seferlik 750 TL, satın almak için tıklayın.

İbarelere sahip olabilmek için öncelikle ödeme yaptıktan sonra, üye olduğunuz mail adresinizden, [email protected] adresine ödeme gönderdiğiniz detayları iletmeniz yeterlidir. Maksimum 2 iş günü içerisinde ibare üyeliğinize tanımlanacaktır. Üyelik ödemelerinde kesinlikle geri iade bulunmamaktadır.

Satıcısı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar olmayan ürün ve hizmetler için;

Listelik.com’da ilan olarak yayınlanan bir hizmeti veya ürünü satın almak istediğinizde, ilan veren satıcı ile iletişim kurarak aranızda anlaşabilirsiniz.

Tüm şartlarda ve ödemede anlaştıysanız Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi ve diğer ilanlar için ticaret yapabilirsiniz.

Tüm süreç ve fiyat Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi ilanında ve diğer ilanlarda belirtildiği gibidir.

Satıcı, ilanında belirttiği maksimum teslim süresi içinde hizmeti veya ürünü alıcıya teslim etmekle yükümlüdür. Bu süreçlerde sorun oluşursa, üyeye negatif güvenilirlik puanı verebilirsiniz.

Tüm güvenilirlik puanları alıcılar ve satıcılar arasındaki ticaret sonrasında eklenilir.

Ticaret yapan iki üye arasında oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı hiçbir şekilde Listelik.com sorumlu tutulamaz.

Silver üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip olan satıcılar, güvenilirlik adına bir ibare sahibi olmuş olurlar.

Gold üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip kullanıcılar, güvenilirlik adına ibare sahibi olurlar, Ayda 1 kez ilanlarını ana sayfada gösterme hakları olur, bu talebi ([email protected]’a mail göndererek) iletebilirler.

Platin üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip kullanıcılar, güvenilirlik adına ibare sahibi olurlar, Ayda 2 kez ilanlarını ana sayfada gösterme hakları olur, bu talebi ([email protected]’a mail göndererek) iletebilirler ve 30 günlük içerik sayfalarında reklam hakları bulunur (Reklam için [email protected]’a mail atabilirler.)

Onaylı satıcı ibaresi

Bu ibareye sahip olabilmek için en az 5 ticaret yapmalısınız, 5 ticaret yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Bu ibareye sahip satıcılar, platin üyelik ayrıcalıklarına sahip olur ve tüm ilanlarında “Onaylı Satıcı” ibaresi yer alır.

Süper satıcı ibaresi

Bu ibareye sahip olabilmek için en az 50 ticaret yapmalısınız, 50 ticaret yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Bu ibareye sahip satıcılar, platin üyelik ayrıcalıklarına sahip olur ve tüm ilanlarında “Süper Satıcı” ibaresi yer alır ve ilanlarda “Listelik.com tarafından tavsiye edilir” ibaresi yer alır.

Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi gibi bir ilan eklemek için ilan sayfasında ilgili kategori sayfasına ulaştıktan sonra, sayfada yer alan Ekle butonuna tıklayarak ekleme yapabilirsiniz..

Bulaşık makinesi bakım ve onarım servisi gibi eklediğiniz hizmet/ürün ilanlarının daha çok kişiye ulaşması için neler yapabileceğiniz konusunda ipuçları veriyoruz;

 • Özellikle ilan açıklamanızın detaylı ve özgün olmasından, ilan başlığının ve ürün/hizmet detaylarının iyice belirtildiğinden emin olun.
 • Fiyatlarınızın makul olmasına özen gösterin.
 • Puanlı indirim konusunda indirim oranlarınızı arttırın.
 • Üyelik profilinize ait tüm bilgilerin doldurulduğundan, profil resimlerinin eklendiğinden emin olun.
 • Daha fazla ticaret yapın ve değerlendirme puanlarınızı yükseltin.
 • Güvenilir profil ibarelerinden herhangi birine sahip olun.

Yardım sayfamızda tüm bilgilere ve sözleşmelere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Sizde Listelik.com'da ürün yayınlayın ve bir çok alıcıya ulaşın, reklam yapın, ürünlerinizi satın!

Üst Bottom