İndirim puanı
* 500

buzdolabı.jpg

BUZDOLABI SERVİSİ​

Yiyecek ürünlerinin tazeliğini koruması, dondurulma özelliğinin kazandırılması ve ömürlerinin de uzatılması adına evlerde en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya grupları arasında buzdolapları çok önemli bir işleve sahiptir. Çeşitli iş yerlerinde, yurtlarda, toplu yaşama alanlarında, evlerde kullanılmakta olan buzdolaplarının mini boyutları da vardır. Bu anlamda özellikle de buzdolaplarına ihtiyaç duyan kişilerin mutlaka buzdolabı bakımlarını sürekli olarak yaptırmalarında da yarar vardır. Bununla birlikte yine buzdolaplarını iyi biçimde de kullanmak çok önemlidir. Buzdolaplarını gerektiği gibi kullanarak yine dolapların ömrü de uzatılabilir. Ancak çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalanan buzdolaplarının de teknik servis noktalarında gösterilmesi gerekmektedir. Buzdolabı servisi için İstanbul Bahçelievler bölgesindeki Kalite Teknik Servis firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.​


BUZDOLABI SERVİSİ İSTANBUL​


Buzdolabı servisi İstanbul Avrupa yakası üzerindeki aktif faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız çok kaliteli hizmetleri ile birlikte uygun fiyatlarla da yine müşterilerinin memnuniyetini en iyi biçimde sağlamaktadır. Buzdolaplarında çok fazla yaşanan soğutma sorunları, kapılarının kapanmaması, içerisinin karla kaplanmış olması, su sızıntısı ve kapı çevresindeki yoğunlaşma gibi sorunlar karşısında çok profesyonel destekler sunarak buzdolaplarınızın eski performansını yakalaması noktasında faaliyetlerini sürdüren firmamız en kapsamlı biçimde de yine faaliyetlerini devam ettirmektedir. Sadece buzdolapları üzerinde değil diğer tüm beyaz eşya ürünlerinde de yine çeşitli hizmetlerini sunarak beyaz eşya ürünlerinde yaşanan sorunları çözmeye çalışmaktadır.​


BUZDOLABI SERVİSİ FİYATLARI​


Buzdolaplarında bahsettiğimiz üzere çeşitli sorunları yaşayan kişilerin mutlaka teknik servislere danışarak buzdolapları sorunları için çözümler üretmeleri gerekmektedir. Buzdolabı servisi fiyatları da yine bu anlamda ilk ele alınan kriterler arasındadır. Bu anlamda buzdolaplarına eski performansını katmak isteyen kişilerin İstanbul Avrupa yakasının tüm bölgesinde aktif faaliyetlerini sürdüren firmamız ile iletişime geçmesinde yarar vardır. Alanında 40 yılı aşkın tecrübeye sahip ustalar ile birlikte sorunlarınız üzerindeki çözümleri en hızlı biçimde üretmekte olan firmamız tarafından çok uygun fiyatlara en hızlı işlemlerden, kaliteli faaliyetlerden yararlanabileceksiniz. Kalite Teknik Servis firmamız ile sizler de iletişime geçerek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.​
Ödeme yöntemleri
  1. Kapıda ödeme
  2. Diğer
Teslimat süresi
24 saat, 1 gün, 5 gün, 1 hafta, 1 ay

Listelik.com’a üye olup, diğer kullanıcılar ile içerikleri tartışabilirsiniz, kendi fikirlerini sunabilirsiniz, yeni yazılar oluşturabilirsiniz, yeni resimler ve videolar ekleyebilirsiniz, puan/kredi toplayarak hediyeler kazanabilirsiniz, listelik.com ile alışveriş veya ilan sahipleri ile ticaret yapabilirsiniz.

İlanlarda geçerli puan kazanmanız için bir çok yöntem var ve bu yöntemler puan topla indirim kazan sayfamızda detaylı olarak açıklanıyor.

Eğer satıcı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar ise ( ödemeyi listelik.com üzerinden yapıyorsanız ) indirim kazanabilirsiniz.

Örneğin; 1000 TL’lik bir üründe 500 puan toplayarak %10 indirim kazanırsanız, 900 TL’ye sipariş verebilirsiniz.

Puanları topladıktan sonra;

Satıcı ile iletişim kurarak, tüm şartlarda anlaştıysanız ticaret yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgileri sol bölümde yer alan “Nasıl çalışır?” başlığında bulabilirsiniz.

Eğer satıcı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar ise ( ödemeyi listelik.com üzerinden yapıyorsanız ) ek işlem gerekmez, kredi bakiyenizden otomatik olarak düşer. Alışveriş sayfamızdan istediğiniz ürünü sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu sayfada eklenen ilan tamamen üyeler tarafından eklenmiş olup, ilan ekleyenler indirim oranlarını başvuru esnasında/ilan eklerken belirtmektedir. Puanlarınıza göre indirim yapmayan satıcı üyelerin profillerine negatif güvenilirlik puanlarınızı ekleyebilir, üyeyi iletisim@listelik.com adresine mail göndererek, bir şikayet başlığı oluşturarak şikayet edebilirsiniz.

Ticaret yapmadan önce alt tarafta bulunan güvenlik önerilerimizi mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Eklenen ilanlar için satıcı ile iletişim kurup, aranızda anlaşarak işi tamamlayabilirsiniz. İşi tamamladığınızda satıcı üyenin profiline pozitif güvenilirlik puanı ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde satıcı da sizin profilinize güvenilirlik puanı ekleyebilir.

Amacımız güvenilir insanların bir arada olduğu bir platform oluşturmaktadır. Bu aşamada hakkında şikayet gelen üyeler değerlendirme sonucunda engellenir ve ilanları yayından kaldırılır.

Toplanılan puanlarda herhangi bir sınır yoktur, örneğin 1000 puan topladıysanız 1 yıl boyunca her alışverişte bu puanı kullanabilirsiniz. Puanlar her 12 ayda bir silinmektedir. Buna göre puanlarınızla ticaret yapmayı ihmal etmeyin.

Listelik.com sitesi sadece ilanları yayınlamaktadır, eklenen ilanlardan, satıcı ile alıcı arasında yaşanan sorunlardan hiç bir şekilde listelik.com sorumlu tutulamaz.

Listelik.com, satıcılar ve alıcıların iletişim kurup ticaret yapabildiği, güvenilir insanları bir arada buluşturmayı amaçlayıp, uygun fiyatlar ile ticaret yapabilmelerini sağlamaya çalışan bir platformdur.
Listelik.com kullanıcılarının büyük bölümü oldukça güvenilir kişilerden oluşur. İnternet üzerinden ilan verme ve ticaret yapma uzun yıllardır hem Türkiye’de hem de tüm dünyada yaygın bir şekilde, güvenle kullanılmaktadır.
Her alışverişte olduğu gibi internet üzerinden bir şeyler alıp satarken de dolandırıcı/kötü niyetli kişilere karşı gerekli önlemleri mutlaka almak gerekir.

Bir numaralı önceliğimiz, her zaman kullanıcılarımızın güvenliği ve memnuniyetidir. Ürün ve hizmetlerinizi alıp satarken, iyi bir ticaret deneyimi yaşamanı isteriz.
Bu yüzden aşağıdaki maddelere güvenliğiniz için dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz;

Satıcısı Listelik.com olmayan veya anlaşmalı firmalar olmayıp ödemesini listelik.com üzerinden yapmadığınız ürün ve hizmet ilanlarını daha dikkatli incelemenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda bilinen dolandırıcı isim ve soy isimlerinin yer aldığı kara listeye sık sorulan sorular sayfamızdan göz atmanızı tavsiye ederiz.
İlk iletişim kurduğunuzda, alıcı da olsanız, satıcı da olsanız üyenin profilini incelemenizi, güvenilirlik puanlarına göz atmanızı önermekteyiz. Her ticaret yapıldığında üyeler genellikle birbirlerine güvenilirlik puanı ekler.
İletişim bilgilerini vermekten çekinen bir üye ile ticaret yapmayı tekrar düşünün.
Olağan dışı isteklerde bulunan veya spam gibi gözüken mesajlar gönderen kişilere güvenmemelisiniz.
Alım ve satım için, kişisel önem arz eden bilgilerinizi paylaşmamalısınız.
Kullanıcılar/Üyeler ile sadece buune üzerindeki mesajlaşma yöntemiyle iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.
Ödemeyi gerçekleştirmeden önce ürünü/hizmeti iyice incelemenizi ve her şeyinin, satıcının tanımı ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
Eğer kullanıcı, ürün/hizmet hakkındaki basit soruları bile yanıtlamakta zorlanıyorsa, başka bir satıcı bulmanızı tavsiye ederiz.
Ürün/hizmet ile ilgili bilgi, fiyat ve ödeme yönteminin görüşme öncesinde kesin kararlaştırılmış olduğuna emin olunuz.
Ticaret öncesinde üyenin nickini veya ismini google vb. arama motorlarında, sosyal medyalarda araştırınız, eski bir dolandırıcı olabilir!
Olağan dışı öneri veya istekte bulunan kullanıcılara dikkat ediniz. Örn: Ürünün/hizmetin fiyatının üstünde bir çek göndereceğini vaat eden bir kullanıcı gibi (bu bir çok sitede yaygın olarak tespit edilmiş dolandırıcılık örneğidir).
Banka çekleri vb. ödeme yöntemlerini kabul etmeyiniz.
Listelik.com’da bir çok cazip fırsat bulunmaktadır, ancak gerçek dışı fiyatlı, kullanıcı tarafından satıldığı belli olmayan ürünlere/hizmetlere ve spam gibi gözüken açıklamalara sahip ürünlere/hizmetlere dikkat edin. Bir ürün/hizmet gerçek olamayacak kadar iyiyse, muhtemelen gerçek değildir.
Eğer kullanıcının dürüstlüğü hakkında şüpheniz olursa, dolandırıcı veya spam içerik yayınlayan birisi olduğunu düşünüyorsanız başka bir satıcı/alıcı bulmalısınız. Ve üyeyi bize bildirmenizi tavsiye ederiz.
Aynı il/ilçede bulunuyorsanız, alışverişinizi yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Listelik.com güvenli ve eğlenceli bir platform hedeflemektedir.
Ama aynı zamanda kullanıcılarımızdan uygunsuz içerik yayınlayan ve uygunsuz davranışta bulunan kişileri bize şikayet ederek bildirmelerini rica ediyoruz.
Listelik.com’da başka bir alıcı veya satıcının kullanıcıları rahatsız ettiğine veya dolandırdığına inanıyorsanız, konuyu inceleyip kullanıcıyı engellemeye kadar gidebilecek gerekli işlemi yapabilmemiz için lütfen bu kullanıcıyı bize bildir.
Amacımız Listelik.com’u dolandırıcı ve spam içerik yayınlayan kişilerden uzak tutup %100 güvenli hale getirmektir.
Eğer bir kullanıcı tarafından dolandırıldıysanız veya şahsi güvenliğinizle ilgili bir tehdit aldıysanız, hemen yerel emniyet müdürlüğünüzle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Aklınıza takılan farklı konu/sorular için Sık Sorulan Sorular bölümümüze göz atabilirsiniz.

Güvenilir bir profile sahip olmak için satışlarınız sonrasında güvenilirlik puanları alıp verebilirsiniz. Haricinde güvenilir bir profile sahip olmak için belirli ibareler satın alabilirsiniz.

Bu ibareler aşağıdaki şekildedir;

Silver üyelik ibaresi, 1 yıllık 30 TL, satın almak için tıklayın.

Gold üyelik ibaresi, 1 yıllık 100 TL, satın almak için tıklayın.

Platin üyelik ibaresi, 1 yıllık 250 TL, satın almak için tıklayın.

Onaylı satıcı ibaresi, Tek seferlik 500 TL, satın almak için tıklayın.

Süper satıcı ibaresi, Tek seferlik 750 TL, satın almak için tıklayın.

İbarelere sahip olabilmek için öncelikle ödeme yaptıktan sonra, üye olduğunuz mail adresinizden, iletisim@listelik.com adresine ödeme gönderdiğiniz detayları iletmeniz yeterlidir. Maksimum 2 iş günü içerisinde ibare üyeliğinize tanımlanacaktır. Üyelik ödemelerinde kesinlikle geri iade bulunmamaktadır.

Satıcısı Listelik.com veya anlaşmalı firmalar olmayan ürün ve hizmetler için;

Listelik.com’da ilan olarak yayınlanan bir hizmeti veya ürünü satın almak istediğinizde, ilan veren satıcı ile iletişim kurarak aranızda anlaşabilirsiniz.

Tüm şartlarda ve ödemede anlaştıysanız ticaret yapabilirsiniz.

Tüm süreç ve fiyat ilanda belirtildiği gibidir.

Satıcı, ilanında belirttiği maksimum teslim süresi içinde hizmeti veya ürünü alıcıya teslim etmekle yükümlüdür. Bu süreçlerde sorun oluşursa, üyeye negatif güvenilirlik puanı verebilirsiniz.

Tüm güvenilirlik puanları alıcılar ve satıcılar arasındaki ticaret sonrasında eklenilir.

Ticaret yapan iki üye arasında oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı hiçbir şekilde Listelik.com sorumlu tutulamaz.

Silver üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip olan satıcılar, güvenilirlik adına bir ibare sahibi olmuş olurlar.

Gold üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip kullanıcılar, güvenilirlik adına ibare sahibi olurlar, Ayda 1 kez ilanlarını ana sayfada gösterme hakları olur, bu talebi (iletisim@listelik.com’a mail göndererek) iletebilirler.

Platin üyelik ibaresi

Bu ibareye sahip kullanıcılar, güvenilirlik adına ibare sahibi olurlar, Ayda 2 kez ilanlarını ana sayfada gösterme hakları olur, bu talebi (iletisim@listelik.com’a mail göndererek) iletebilirler ve 30 günlük içerik sayfalarında reklam hakları bulunur (Reklam için reklam@listelik.com’a mail atabilirler.)

Onaylı satıcı ibaresi

Bu ibareye sahip olabilmek için en az 5 ticaret yapmalısınız, 5 ticaret yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Bu ibareye sahip satıcılar, platin üyelik ayrıcalıklarına sahip olur ve tüm ilanlarında “Onaylı Satıcı” ibaresi yer alır.

Süper satıcı ibaresi

Bu ibareye sahip olabilmek için en az 50 ticaret yapmalısınız, 50 ticaret yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Bu ibareye sahip satıcılar, platin üyelik ayrıcalıklarına sahip olur ve tüm ilanlarında “Süper Satıcı” ibaresi yer alır ve ilanlarda “Listelik.com tarafından tavsiye edilir” ibaresi yer alır.

İlan sayfasında ilgili kategori sayfasına ulaştıktan sonra, sayfada yer alan Ekle butonuna tıklayarak ekleme yapabilirsiniz..

Eklediğiniz hizmet/ürün ilanlarının daha çok kişiye ulaşması için neler yapabileceğiniz konusunda ipuçları veriyoruz;

  • Özellikle ilan açıklamanızın detaylı ve özgün olmasından, ilan başlığının ve ürün/hizmet detaylarının iyice belirtildiğinden emin olun.
  • Fiyatlarınızın makul olmasına özen gösterin.
  • Puanlı indirim konusunda indirim oranlarınızı arttırın.
  • Üyelik profilinize ait tüm bilgilerin doldurulduğundan, profil resimlerinin eklendiğinden emin olun.
  • Daha fazla ticaret yapın ve değerlendirme puanlarınızı yükseltin.
  • Güvenilir profil ibarelerinden herhangi birine sahip olun.

Yardım sayfamızda tüm bilgilere ve sözleşmelere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Sizde Listelik.com'da ürün yayınlayın ve bir çok alıcıya ulaşın, reklam yapın, ürünlerinizi satın!

Üst Bottom