• Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

  • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Galeriler'de oluşturulan albümlere yeni medya öğeleri ekleyebilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Pazaryeri'nde kendi ilan, ürün veya hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

Oyun Listeleri

Bilgisayar, telefon, konsol vb. oyun sektörüne ait içeriklerin yer aldığı listeler.

En iyi FPS oyunları konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
Geçmişte efsane olan atari oyunlarının yer aldığı, atari oyunlarının isim listesini de barındıran, atari oyunları listesi.
SuperMash oyunu hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
Detroit: Become Human oyunu hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
Detroit: Become Human DEMO oyunu hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
Mechwarrior 5 Modding Toolkit hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
MechWarrior 5: Mercenaries oyunu hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
Anno 1800™: The Passage - DLC oyunu hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
Anno 1800™: Holiday Pack oyunu hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
Üst Bottom