D

Çocuk oyuncuların son halleri

  • 22
  • Duran
Bir zamanların popüler çocuk oyuncularının hızla büyümüş son hallerinin yer aldığı, Türk ve yabancı çocuk oyuncuların sunulduğu galeri.

Merakla başlamasını beklediğimiz, izlemeye doyamadığımız diziler, filmler vardı. Oynayan çocuk oyuncularını kimimiz çok sevdik, kimimiz gıcık olduk. Yaptığı rollerle gerçekten hayran bıraktılar, tek bir açık vermeden, çocukta olsalar kendilerini yaptıkları işe öyle kaptırmışlardı ki biz bile inanamıyorduk. Sonrasında filmleri, dizileri bitti ve bizde unuttuk gitti. Peki ya sonra onlara ne olmuştu.

Bir çoğu kendini unutturmadan göstermeye devam etti. Ya önceki çocuk yıldızlar neler yapıyordu. İşte o çocukların şimdi ki halleri.

#ÇOCUK OYUNCULARIN ŞİMDİKİ HALLERİ
#KÜÇÜK YILDIZLARIN ŞİMDİKİ HALLERİ
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır!

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
Duran
Tarihinde oluşturuldu
Öğe sayısı
22
Görüntülenme sayısı
1,103
Yorum sayısı
0
Yüksek puanlar
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

Duran

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom