• Biliyor musunuz? 100 onaylı entry eklerseniz 'Onaylı Yazar' statüsünde olabilirsiniz, bu statüde entry'ler daha hızlı yayınlanır.

  • Biliyor musunuz? Listelere entry ekleyerek katkıda bulunabilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Galeriler'de oluşturulan albümlere yeni medya öğeleri ekleyebilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Pazaryeri'nde kendi ilan, ürün veya hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Kredi/Puan bakiyelerinizle Alışveriş sayfamızda bir çok ürünü indirimli veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Listelikte Para kazanmanız mümkün, detaylar için bu linke tıklayabilirsiniz.

  • Biliyor musunuz? Aklınıza takılan tüm konular/sorular için S.S.S sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

Yasal uyarı

Listelik.com’da yayımlanan tüm içerikler, Listelik.com üyesi, kullanıcı tarafından üretilmiştir.

Bu yüzden Listelik.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz, sitemizde yer alan içeriklerin, herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, istenildiği takdirde hak sahipleri içeriklerin/resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Listelik.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:

All the content published on Listelik.com has been produced by the user, member of Listelik.com, and has not been interfered by the editor team of Listelik.com.

Because of this, Listelik.com is not subject to any legal provisions, and if you believe that the content on our site is infringing any copyright, you may ask to remove the contents / images if you so desire.

Listelik.com serves as the place provider defined in Article 5 of Law No. 5651. According to the relevant law, website management has no obligation to check illegal content. For this reason, our site adopts the warning and removal principle. Rights holders or professional associations who believe that copyrighted works are shared in an illegal manner and that their legal rights are violated can contact us at [email protected]istelik.com. Claims and complaints arriving here will be examined legally, and if it is found at the complaint site, the content that is thought to be infringing will be removed from our site.

Related Law:

ARTICLE 5 (1) The place provider is not obliged to check the content it provides or to investigate whether it is an unlawful activity.

(2) The place provider is obliged to remove from the content of the unlawful content provided by the place, in case of being informed in accordance with the 8th and 9th articles of this Act, provided that the provisions regarding the criminal responsibility are kept, and technically possible.

Üst Bottom