Selde tatil yapan insanlar.

"Komik" albümünde, "gökay" tarafından listeye (galeri) eklenen "Selde tatil yapan insanlar." başlıklı liste içeriği.


Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

Görseller/Medyalar kullanıcılar tarafından yüklenmektedir, eğer yayından kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.

G

Selde tatil yapan insanlar.

  • gökay tarafından eklendi.
  • 1 yorum var.
  • 429 kez görüntülendi.
  • Komik kategorisinde yer alıyor.
"Komik" listesinde yer alan "Selde tatil yapan insanlar." Başlıklı içerik.
A
Kimisinin yaşam tarzı, kimisinin alkol ile olan bağımlığı ortaya böyle berbat ve komik görüntüler çıkmasına sebep oluyor. Neyse yapacak bir şey yok, onlara da biz normal insanlara da yaşamak için dünya yeterince büyük.
 

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üst Bottom