Android oyunlar hakkında bilgiler ve incelemeler listesi

Construction android oyunu hakkında bilgi ve inceleme.

Bu oyun bir inşaat yapma oyunudur. Pek çok kişi tarafından sevilerek oynanan Construction oyunu; iyileştirilen pek çok özelliği ile artık daha çok dikkat çekiyor.
Mouse yardımı ile orada belirtilen şekilleri ve eşyaları ait olduğu yerleri bularak koymalı ve inşaata başlamalısınız.
Listelik

Bu oyunda yapacağınız yapılar tam anlamı ile sizin eseriniz olacaktır. Bu oyunda temel kural; her yapı parçasını ait olduğu yere koymaktır. Yanlış parçaları yanlış yerlere koyduğunuzda yapınız yükselmeyecek ve sağlam olmayacak hatta kolayca yıkılacaktır. Koyduğunuz eşyalar bir süre sonra tam yerine oturuyorsa doğru yerleştiriyorsunuz demektir. Oyun gittikçe zorlaşacak ve yapılar karmaşıklaşacaktır. Bu yüzden dikkatinizi oyuna vermeli ve tam konsantre olmalısınız.
Listelik

İnşaat oyunları arasında büyük bir öneme sahip olan Construction oyunu; ayrıca fazla yer kaplamaz ve her bilgisayarda ve mobil cihazda çalışabilir durumda üretilmiştir. Çok seveceğiniz bu oyunda bir bulmaca çözer gibi ve bir puzzle yapar gibi parçaları doğru yerlerine yerleştirmeli ve sağlam temelli güzel binalar yapmalısınız. Bu oyunu akıllı telefonlarınıza, tablet ya da diz üstü bilgisayarlarınıza indirerek anında oynamaya başlayabilirsiniz.
Listelik

7’den 70’e pek çok hayranı olan bu oyunda yeni yapılar yapmak ve oyunda ilerlemek için sabırsızlanacaksınız. Ayrıca bu oyun sayesinde pratik zekânızı ve problem çözme yeteneğinizi de arttırabilirsiniz. Bu yüzden çocukların da bu oyunu oynamasını şiddetle tavsiye ediyor ve sizlere iyi oyunlar diliyoruz.

 
2 . entry ozden tarafından eklendi.        
Real Steel android oyunu hakkında bilgi ve inceleme.

Bu oyun benzeri bulunmayan bir yeraltı dövüş oyunudur. Gerçekçi 3D grafikleri ve kolay ekran kontrolü ile heyecanlı bir robot dövüşü yaşayacaksınız. Filmlerden esinlenerek yapılmış bu oyununda robotların kavgasına tanık olacaksınız. Güçlü çelik ve metal yapıları ile eşsiz kombinasyonların gücünü hissedeceksiniz.
Listelik

Gerçekçi grafikleri ve etkileyici ses efektleri ile başından kalkamayacağınız bir boks deneyimi yaşayacaksınız. Bu oyunda 2 tür oyun modu bulunuyor. Bu modların birincisi turnuva ikincisi ise serbest müsabakalardır. Ayrıca bu oyunda kendi robotunuzu kendiniz oluşturabilir ve onu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
Listelik

+1000 elde ettiğinizde robotunuz da dilediğiniz gibi özelleştirmeler yapabilirsiniz. Ayrıca performans yükseltmeleri ve yeni güncellemeler ekleyebilirsiniz. Maksimum performans yakalayabilmek için bu oyunu indirdikten sonra diğer tüm uygulamalarınızı kapatarak android cihazınızı yeniden başlatmanızı tavsiye edebiliriz. Bu oyun ile farklı görsel efektleri ve ses efektlerini göreceksiniz.
Listelik

Diğer mobil oyunlardan farklı olarak kurgulanmış olan yapısı sayesinde pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır. Her android cihaza uyumlu olan yapısı sayesinde kolaylıkla istediğiniz cihaza yükleyebilir ve hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunda dikkatinizi tam olarak rakibinize vermeniz ve onun yapacağı hamleleri tahmin etmeye çalışmanız gerekecektir.
Aksi taktirde hiç beklemediğiniz darbeler alarak yenilgiye uğrayabilirsiniz. Bu oyunda önemli olan hızlı bir şekilde karşıdaki rakibinizi alt etmektir. Dövüş simülasyonları arasında önemli bir yere sahip olan Real Streel oyununu hemen siz de indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

 
3 . entry ozden tarafından eklendi.        
Real Drift Car android oyunu hakkında bilgi ve inceleme.

Mobil cihazlarda oynayabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan bu oyun 3D grafikleri ile tüm gözleri üstüne topluyor. Bu oyunda gerçek hayatta arabanızla yapamadığınız tüm hareketleri yapabilecek ve heyecanlı bir drift yarışı deneyimi yaşayacaksınız.
Listelik

Yenilikçi yapısı ile heyecanı arttırılmış sürükleyici bir yarış deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir oyundur. Bu oyunda kontrol sağlamak halper sayesinde artık çok daha kolay. Ayrıca özelleştirebilmenize imkan tanıyan yapısı sayesinde oyunu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve daha çok eğleneceğiniz bir hale getirebilirsiniz. Dilediğiniz bir araba modelini seçerek yola koyulabilir istediğiniz gibi araba modelini, rengini, şeklini, jantını ve gücünü değiştirebilirsiniz.
Listelik

Renkli jantlar kullanarak arabanızı kişiselleştirebilir ve daha canlı bir hale getirebilirsiniz. İnanamayacağınız derecede gerçek olarak tasarlanmış bu simülatör oyununda gerçek hayattaki araba modellerini görecek arabanın motor sesini dahi birebir hissedeceksiniz. Oyun içerisinde sürüklenme sırasında duvarlar tarafından hafif dokunarak puanınızı doğru bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Ayrıca çevrim içi oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde yeni insanlarla tanışabilir ve gerçek kişilerle yarışmanın zevkini yaşayabilirsiniz.
Listelik

Ses efektleri ve gerçekçi görüntü ve grafikleri ile sizi içine alacak bu oyunun bağımlısı olacaksınız. 3D grafikleri ve yüksek çözünürlüğü sayesinde gerçekçiliği arttırılmış olan bu oyunda ödediğiniz paranın karşılığını fazlası ile alacaksınız. Sadece 2,32 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz bu oyunu siz de hemen bir android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza yükleyerek anında oynamaya başlayabilirsiniz. Boyutu çok büyük olmadığı için akıllı telefonlarınıza yükleyerek isterseniz yanınızda taşıyabilir isterseniz de tablet ya da diz üstü bilgisayarlarınıza yükleyerek drift simülatör heyecanını yaşayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

 
4 . entry ozden tarafından eklendi.        
Prince of Persia android oyunu hakkında bilgi ve inceleme.

Etkileyici grafikleri ve ses efektleri ile gözleri üzerine çeken Prince of Persia oyununda değişik kurgusu ve destansı hikâyesi ile 5 farklı ortamda geçen bir oyun. Etkileyici 3 boyutlu grafiklerle karşılaşacaksınız. Tam 14 bölümden oluşan Prince of Persia android oyunu, gittikçe zorlaşan bölümleri ve akıcı kurgusu ile heyecanı sürekli dorukta tutulmaya özen gösterilmiştir.
Listelik

Bu oyunda birden fazla düşmanla mücadele etmek zorunda kalabilir ve değişik saldırı yöntemleri geliştirerek uygulayabilirsiniz.
Listelik

Bu oyunda taktiksel mücadele çok büyük önem taşımaktadır. Bölümler ilerledikçe ve zorlaştıkça yeni mücadele yöntemleri bulabilirsiniz. Bölümler geliştikçe yeni silahların sahibi olacak ve bu silahlarla mücadele etmeye devam edeceksiniz. Dokunmatik duyarlılığı ile kontrol sağlamanız artık oldukça kolay olacaktır.
Listelik

Akrobatik hareketlerle de rakiplerinizi ve düşmanlarınızı kolaylıkla alt edebilir ve yeni bölümlerde oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca dikkatli modu kullanarak oyuna daha yavaş ve düşünerek devam etme imkanını yakalayabilirsiniz. Bu oyunu sosyal ağlarınıza bağlanarak da yükselebilir ve liderlik sıralamasındaki yerinizi arkadaşlarınız ile sosyal medya hesaplarınızdan kolaylıkla paylaşabilir ve başarınızı herkese gösterebilirsiniz.
Listelik

Bu oyunda görsel grafiklerin gerçekçi olarak tasarlanmış olması oyunun sürükleyiciliğini arttıran en büyük etkenlerden bir tanesi olacaktır. Bu oyunu isterseniz diz üstü bilgisayarlarınıza indirerek isterseniz de tablet ya da akıllı telefonlarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Eğlence ve aksiyon dolu bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen bu oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

 
5 . entry ozden tarafından eklendi.        
Sky Gamblers android oyunu hakkında bilgi ve inceleme.

Namco Bandai tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen Sky Gamblers android oyununda 1. Dünya savaşını tam anlamı ile tekrardan yaşayacaksınız ve uçakla bu savaşın içerisinde yerinizi alacaksınız. Bu oyunda uçağın içerisinde havada hakimiyet kuracak ve klasik uçakların içerisinde savaşın içerisinde önemli bir yere sahip olacaksınız. Bu oyunda daha önce 1. Dünya savaşında gerçekten kullanılmış olan gerçek uçaklara yer verilmiştir.
Listelik

Her bakımdan gerçekçi olarak tasarlanan bu oyunu büyük bir zevk ve heyecanla oynayacağınızdan emin olmalısınız. Ayrıca bu uçakları kullanarak size verilen bireysel görevleri yerine getireceksiniz. Bu kadarla da sınırlı kalmayacak ve 8 kişiye kadar arkadaşınızla beraber bu oyunu oynayarak daha heyecanlı ve zevkli bir hale getirebileceksiniz.
Bu oyunda arkadaşlarınız ile beraber gerçek zamanlı olarak savaşarak işinizi kolaylaştırabilir ve düşmanlarınızı kolaylıkla püskürtebilirsiniz. 3 boyutlu grafikleri ile gerçekçiliği sayesinde sizi içine alacak bu oyun ile birlikte hiç ummadığınız kadar eğlenecek ve kısa bir süre içerisinde Sky Gamblers android oyununun bağımlısı olacaksınız.
Savaş uçağınızın kontrolünü sağlayarak havadaki diğer savaş uçakları ile çarpışırken aynı zamanda da karadaki hedeflerinizi alt etmeye çalışmalısınız. Bu oyunda tam olarak 18 adet büyük harita bulunuyor. Bu haritalarda gösterilen dağlara ve geniş düzlüklere giderek 12 farklı görevinizi yerine getirmeniz isteniyor.
Multiplayer modu sayesinde farklı oyun modlarını deneme imkanını da bu oyun size tanıyor. Bu oyunda isterseniz bireysel olarak çatışın isterseniz de eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşarak arttırın. Çok seveceğiniz bu oyunu android işletim sistemine sahip tüm cihazlara indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

 
6 . entry ozden tarafından eklendi.        
Zero Hour android oyunu hakkında bilgi ve inceleme.

Bu oyun alıştığınız oyunlardan çok farklı bir kurguya sahiptir. Uzun bir süredir olağanüstü olayları merak ederek araştıran ve bir derginin editörlüğünü yapan Hank Folley’in hayatı imkansız gibi algılanan gizemli olayları araştırmakla geçiyor.
Listelik

Bu kişi paranormal olaylara olan düşkünlüğü ile tanınmaktadır. Bu adamın karısı olan Laila’nın satın almış olduğu saat içerisinden bir harita çıkıyor. Bu haritada ise yıllardır araştırmış oldukları gizemli olayların yattığını gören Hank Folley ve ailesi kaçırılan karısını bulmak için kollarını sıvıyor ve maceraya başlıyor.
Listelik

Karısını kurtarmak için yola çıkan bu adam ilerleyen zamanlarda insanlığı kurtarma çabasına dönüşen bir macera içinde kendisini buluyor. Diğer oyunlardan çok farklı bir kurgu ile tasarlanmış olan Zero Hour android oyunu; geliştirilmiş 3D grafikleri ve muhteşem ses efektleri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olmuş bulunuyor. Gerçekçi kurgusu, sürükleyici bölümleri ve bağlayıcı yapısı ile tüm gözleri üstüne topluyor. Bu oyunda zorlu pek çok yoldan geçecek, engelleri aşacak ve düşmanlardan kurtulmaya çalışacaksınız.
Gittikçe zorlaşan bölümleri oyunun sürükleyiciliğini arttırmaktadır. Bu oyunda gerçekçi tasarlanmış grafikler kendinizi oyunun içindeymişsiniz gibi hissetmenizi ve uzun saatler boyunca ekrana bağlı kalmanızı sağlayacaktır. Android işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarda oynanmak için uygun olarak tasarlanmış olan Zero Hour android oyununu siz de hemen tablet, akıllı telefon ya da diz üstü bilgisayarınıza indirerek oynamaya ve eğlenmeye başlayabilirsiniz.

 
7 . entry ozden tarafından eklendi.        
Hitman Sniper android oyunu hakkında bilgi ve inceleme.

Bilgisayar oyunlarıyla arası çok iyi olanlar bilirler eskiden ortalığı kasıp kavuran bir ajanımız vardı. Onunla birbirinden riskli adımlar atar tehlikeden tehlikeye koşardık.

Ardından filmini izleyen iyice hayran olanlarınız vardır benim gibi. Bu oyun karakterini özleyenler için android uygulamasını çıkarmışlar. Hitman’in yeni oyunu Hitman Sniper Google Play’ den yayımlandı. Çok da iyi olmuş gerçekten. Bu yazımızda sizler için araştırıp incelediğimiz Hitman Sniper Android oyununun İncelemesini paylaşacağız.

Bu oyunu kolaylıkla Google Playden edinebilirsiniz. Square Enix Şirketi zaten bu oyunun mobil versiyonun yapılacağını çok öncesinde haber vermişti. Başarılı bir uygulama beklediğimi söylemeliyim. Hatta sonu hüsrana kavuşacağını düşünüp üzülmüştüm bile. Ancak bu hata olurdu. Bilgisayar oyunları önceki yıllarda harika yapılmışken bu uygulamanın gerçekten iyi hazırlanmış olacağından emindim. Ve oyunu bir ay önce Google Play’de gördüm.Önce bir üzüldüm çünkü tabi ki de ücretli bir uygulamaydı ama indirdim. 16.17 TL karşılığında bu oyunu satın aldım.

Öncelikle belirtmeliyim ki grafikleri çok çok başarılı. Oyunu oynarken hiç bir şekilde diğer bazı uygulamaları çalıştırırken ki ısınma sorunuyla karşılaşmadım. Aksiyon müzikleri yerli yerinde ve duyguya kapılabiliyorsunuz. Adrenalin içinde görevlere devam ediyorsunuz. Oyunda sniper kullandığınızı size hissettiriyor. Bilgisayar oyunu versiyonundayken tek bir bölümden oluşuyordu bu uygulamada öyle değil. Farklı 150 görevi Agent 47 olarak oynayacaksınız.Görevleri bölümlerin başında size bildiriyor. Türkçe olarak yayımlanmadı haliyle biraz İngilizceden anlamanız gerekmekte. Aksi takdirde sürekli her bölüm için bilgiler almanız gerekecek ve haliyle oyun sadece insan avlamak olmuş olacak. Benim tavsiyem oyunu biraz kendiniz çözmeye çalışın.Oyun gerçekten mükemmel. Benim gibi Hitman hayranı olanlar veya artık düzgün bir uygulama istiyorum diyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Ücreti konusunda biraz düşündürtse de kesinlikle ödediğiniz fiyatı hak ettiğini göreceksiniz. Tek olumsuz gördüğüm şey olayın tek bir mekanda geçmiş olması ve de yeni bir silah almanızın kolay olmayışı ama onun dışında bu oyun kesinlikle 5/5 hak ediyor.

 
8 . entry Erdinç tarafından eklendi.        
Castle Clash android oyunu hakkında bilgi ve inceleme.

Kale Savaşları Castle Clash Android Oyununun diğer strateji oyunlarından çok daha farklı özellikleri bulunuyor.

Bu oyunda 29 farklı hero seçeneği bulunuyor. Strateji ve rpg teması bulunan android oyunlar için fark yaratacak olan hero yani kahraman özelliği oyunun merkezine yerleştirilerek oyunun zevki arttırıldı. 29 farklı kahraman içinden 5 kahramanı seçme hakkı size veriliyor.

Kahramanlarınızı isteğinize göre gem, or ya da kırıkla alabilirsiniz. Kahramanlar elit, sıradan ve efsanevi olmak üzere 3 kategoriye ayrılıyor. Kahraman dükkanından kırık ile doğrudan kahraman satın alabilirsiniz ve gem yada or ile rastgele basarak da kazanabilirsiniz. Karzilla, Oz, Aşk Meleği,Balkabağı gibi oyunlarda doğrudan alamadığınız kahramanları gem ile basarak düşürebiliyorsunuz. Kale Savaşları Castle Clash Android Oyununda aynı zamanda sahip olduğunuz kahramanları geliştirip güçlüleştirebilirsiniz. Bunun için or ve kırık kullanabilirsiniz. Heronun birincil özelliğini de değiştirebilirsiniz.Bu sayede tamamen olmasa da büyük ölçüde kahramanlarınızı özgünleştirebilirsiniz.

Kale Savaşları Castle Clash Android oyununda parayla aldığınız gemler ile bir sürü iş yapabilirsiniz ve altına çevirerek random karakter basarak güçlü karakterler düşürerek şansınızı arttırabilirsiniz ve inşaat halindeki binalarınızı anında bitirebilir ya da eğittiğiniz bir askeri birliğinin eğitim süresini anlık olarak bitirebilirsiniz.Bu oyunda bu kadar çok işe yarayan unsurları temin etmek için satın alarak değil oyunu aktif bir şekilde oynayarak da elde edebilirsiniz. Kale Savaşları Castle Clash Android Oyun incelemesinde vurgulamamız gereken son konu ise dengeli oyun dinamikleri olduğu ve günlük hediyelerle oyundaki gücünüze güç katabilir ve daha çok ilerleyebilirsiniz.

 
9 . entry Nurhan tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom