Anne ve baba arasındaki çocuk yetiştirme farkları listesi

Listelik
Anne ve babaların çocukları nasıl taşıdığına bakar mısınız?

 
2 . entry oğuz tarafından eklendi.        
Anne ve baba arasındaki çocuk yetiştirme farkları konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

 
3 . entry oğuz tarafından eklendi.        
Aynı olayı anne ve babanın aynı karede nasıl yaptığını görerek, çocuk yetiştirme konusunda fikir alabileceğiniz, aradaki farkları görebileceğiniz liste.

 
4 . entry Balca tarafından eklendi.        
Listelik


böyle anne-babası olan gençlerin, “anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı ?” klişesine “anne” cevabını vermeleri fazlasıyla olası bir ihtimal.

 
5 . entry derya tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom