Araba satın alırken kadınların yaptığı yanlışlar listesi

Kadınlar araba satın alırken piyasayı pek iyi bilmedikleri için genellikle pazarlık yapmıyorlar.
Listelik

Ama şu da bir gerçek ki ısrarcı olup pazarlık yapmaya çalışırsalar %100 başarılı olacaklardır. Yine aynı konu gibi gözükse de sözleşme sırasında araç ile ilgili yazıları pek bilmedikleri için bu sözleşmeleri okumadan imza atıyorlar. Bu saydıklarımı kadınların %70’i araba satın alırken kesinlikle yapıyor.
Aracın mekanik yapısı hakkında bilgisi olmayan kadınların %44’ü tek başına araç almaya çalışıyorlar. Bu durumda araç satan kişinin işine geliyor tabii ki...

 
2 . entry tevfik tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom