Aşk acısı hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Aşk neden acı verir?
Listelik

Bu duygular her şey yolun da giderken aksilik çıkarmaz fakat yolun da gitmeyen bir şeyler var ise yani ilişki yolun da gitmiyor ve ayrılığa sürükleniyor ise yoksunluk hissi veriyor ise hayatınız kâbusa dönüşür ve acı çekersiniz. Aşk insanlar da yoğun mutluluk hormonları salgılayarak beyni ele geçirir.

Daha sonra ilişkinin sonlanması gibi bir durum da vücut yoksunluk hissi vererek acı çekmek sizin için yaşayacağınız ağır bir depresyon hali verir. Yoksunluk hali sizin hayal kurmanıza sebep olur ve eski sevgilinizin sürekli hayallerini görerek onun sıcaklığını hissetmeye çalışırsınız. Bu hayaller o kadar gerçekçi olur ki psikoloji de halüsinasyon adı verilir.

Beden de uyuşturucu etkisi vererek ayaklarınızı yerden keser ve kalp çarpıntılarına neden olur. Onu tekrar gördüğünüz de heyecanlanır ve yeniden nefes aldığınızı hissederek o zararlı maddelere yeniden kavuşmuş gibi mutluluk hissi oluşmaktadır. Bu durum da hayatınızda aşk acısı çekmenin uyuşturucu ve bağımlılık hissi verdiğinizden kaynaklandığını öğrenmiş oldunuz.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        
Listelik

DEPRESYON ANKSİYETE VE UYKU PROBLEMLERİ

Hayatımızda herkesin başında gelmiş olan aşk acısı belirtilerine depresyon anksiyete ve uyku problemlerini de ekleyebiliriz. Depresyona giren insan beraberinde uyku sorunu ile karşı karşıya kalır.
 
3 . entry Tunahan61 tarafından eklendi.        

Aşk acısı hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Aşk acısı hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom