Aşkı bitiren nedenler listesinde eklenen entryler
 
Aşk, sevgi, ilişki neden biter?
Listelik

Öncelikle onu eleştirmekten vazgeçmekle başlayabiliriz. Daha önceleri deli gibi sevdiğiniz adamın açığını arar olmuş ve onun her hatasın da yüzüne vurmaktan zevk alır hale gelmişseniz bunu yapmayın. Her insanın yaptığı gibi o da hata yapabilir. Böyle durumlar da daha önce nasıl âşık olduğunuzu hatırlayın ve hoşgörüyle yaklaşın.
Genelleme yapmaktan kaçmalısınız. Hatalar yaptığın da sen hep böyle yapıyorsun, senden de bu beklenir gibi cümleler kurmamalısınız. Bu tür genellemeler büyüyerek ilişkinizi yıpratır.
Onu başkasıyla kıyaslamamalısınız. Bayanlarla bir araya gelindiğin de herkes genellikle kendi ilişkisini anlatır. Sakın kendi ilişkinizle karşınızda kinin ilişkisini kıyaslamayın. Çünkü sizin partnerinizin yaklaşımı ile onun yaklaşımı farklı olur. Kıyaslamaktan vazgeçmelisiniz.
Bunları dikkate alarak partnerinize adım atarsanız eski aşkınızı tekrar yakalayabilir, ilişkinizi daha güzel yerlere taşıyabilirsiniz.
 
2 . entry ayse tarafından eklendi.        

Aşkı bitiren nedenler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Aşkı bitiren nedenler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom