Bebeğin cinsiyetini tahmin etmek hakkında bilgiler listesi

Bebeğin cinsiyetini tahmin etmek hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Bebeğin cinsiyetini tahmin etmek hakkında bilgiler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.
 
2 . entry feyza tarafından eklendi.        
Bebek cinsiyetini önceden tahmin etmek hakkında bilgiler içeren liste.
 
3 . entry Balca tarafından eklendi.        
yumurta ile spermin buluşmasıyla bebeğin cinsiyeti belli olmaktadır. bebeğin cinsiyetin de anne adayları altıncı hissi ile tahmin edebilir ve başarılı olabilir.
Listelik

halk arasında batıl inanç olarak adlandırılan geleneksel yöntemler ile anne baba adayları kız ya da erkek çocuk isteklerine bağlı olarak çeşitli yöntemler denemektedir. bazı çiftler ise çocukların cinsiyetini belirlemek için sperm döllenme yöntemi uygulamaktadır. bu tür yöntem de ise erkek ve dişi spermler ayrılarak istenilen cinsiyet anne adayına yerleştirilir. bu yöntem masraflı bir yöntem olup garantisi ise hiç yoktur.

yapay döllenme yöntemi ile ailenin cinsiyetle ilgili sorunların da ortadan kalkmış olur. bazı yöreler de bebeğin cinsiyetine oldukça önem verilmekte olup, batıl inanç olarak adlandırdığımız yöntemler sıklıkla uygulanmaktadır. bu yöntemlerden bazıları ise anne ve çocuğun hayatını riske atmaktadır. tıbbi olarak bilinen bir gerçek ise bebeğin cinsiyetini babanın belirlemesidir. çiftlerimiz bu gerçeği bilmelidir ki yapay döllenme olmadan kendileri bebeğin cinsiyetini hiçbir şekil de belirleyemezler.
 
4 . entry derya tarafından eklendi.        

Bebeğin cinsiyetini tahmin etmek hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Bebeğin cinsiyetini tahmin etmek hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom