Çocukların en çok sorduğu komik sorular listesi

Çocukların en çok sorduğu komik sorular konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

 
2 . entry Yakup tarafından eklendi.        
Çocuklar öğrenme zamanlarında bir çok soru sorabilir ve bu soruların bir çoğu da haliyle komik olabilir, en çok sorulan soru hakkında bilgi edinmeye ne dersiniz? İşte o sorular listesi.

 
3 . entry Balca tarafından eklendi.        
anne ve baba olmak eğlenceli, keyifli ama bir o kadar da zordur. çocukların o şirin hallerini çok severiz. ama soru sormaya başladıkları zaman bazılarımız kaçacak delik ararlar. öyle sorular sorarlar ki kimsenin aklına gelmez. işte sizler için derlediğim çocukların en çok sorduğu komik soru ve cevapları;
Listelik

şimdi bu yaramazlar var ya, en çok anne veya babasına biz nasıl olduk sorusunu sorup duruyorlar. her çocuk mutlaka bu soruyu bir çok kez anne ve babasına soruyor. yıl olmuş 2019-2020 biz hala çocuklara ” leylekler getirdi ” cevabını veriyoruz. ama sadece bu cevap yok tabi ki çocuklara verilen cevaplarda kimi anne ve babalar da çocuklarına ” biz birbirimizi çok seviyorduk sonra evlendik ve sen dünyaya geldin ” gibi cevaplarda verebiliyorlar. bu cevap çocukların araştırma yapmalarına sebep olabilir.

son zamanlarda ise teknolojinin gelişmesi çocukların sorduğu sorularda azalmalara gitmiş görünüyor. kendileri bir şekilde teknoloji sayesinde cevaplarını öğreniyorlar. şunu da söylemekte fayda var şimdiki çocuklar teknolojik cihazlar ile yatıp kalkıyorlar ve bir çok kişinin arayıp bulamadığı her hangi bir şeyi anında bulabiliyorlar.

anne ben dünyaya nasıl geldim sorusuna verilen bir başka cevap ta ” evlendikten sonra birlikte uyumaya başladık ve daha sonra seni karnımdaki keseye koyduk sen orada büyüdün ” oluyor. ama bu cevapta bazen çocuklara yetmiyor ve o kesenin senin midende ne işi var gibisinden sorular gelmeye devam ediyor.

kar yağdığı zaman akşama kadar oynadıktan sonra eve gelip ” kar neden soğuk ” sorusunu da annelerine soruyorlar.

 
4 . entry derya tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom