Çocukların hayatını kolaylaştıran fikirler listesi

Numaralı bileklik yapımı.

 
2 . entry Merve tarafından eklendi.        
Tuvalet kağıdı limit belirleyici yapımı.

 
3 . entry Merve tarafından eklendi.        
Şampuan kutusundan hortum yapımı.

 
4 . entry Merve tarafından eklendi.        
Evde hamak yapımı.

 
5 . entry Merve tarafından eklendi.        
Çocukların hayatını kolaylaştıran fikirler konu başlığında oluşturulan listeye göz atın, liste için eklemeler yapın, içerikleri değerlendirin.

 
6 . entry Merve tarafından eklendi.        
Çocuk olan evler için, evde bir çok eşyadan çocukların hayatını kolaylaştıracak yeni eşyalar üretmenizi de sağlayabilecek fikirlerin yer aldığı liste.

 
7 . entry Balca tarafından eklendi.        
bu fikirler çok işinize yarayacak! evinizde gün içinde kullandığınız bir çok şeyi atmaya kıyamazsınız. çocuklarınıza evinizde fazlalık görünen eşyalar ile pratik çözümler üretip, işe yarayacak hale getirebilirsiniz. peki evde bulunan ve kullanışlı hale getirebilecek neler yapabilirsiniz görelim.

 
8 . entry derya tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom