Sihirli dokunuşlarla sizde kendi evinizi harika bir şekilde dekore edebilirsiniz.
Listelik

Sade beyaz dekore edilmiş bir eviniz mi var? O halde beyaza renk katarak odalarınızı renklendirebilirsiniz. Mutfağınıza mavi ve kırmızı aksesuarlar, renkli bambu sandalyeler ve mutfak dolaplarınızın camlı bölümlerine renkli objeler gibi. Salonunuz küçük ise fazla kalabalıktan kurtulmalısınız. Salonu bir toplantı odası gibi değil sadece ferah tutarak kullanmalısınız. Ev içerisinde çalışma yerlerinizi kapılı odalarda yapmalısınız.

Dağınıklığınızı bu sayede kapıyı kapatarak içeride bırakabilirsiniz. Siyah ve beyaz ağırlıklı dekoru sevenlerdenseniz yatak odanıza siyah beyaz fotoğraflar ve mumlarla süsleyebilirsiniz. Dekor yapmanın en etkili ve önemli parçalarından birisi olan kumaşların renk seçimlerini kendinize göre seçmelisiniz. Dekoru en iyi şekilde evinizde uygulamanız için internet sitelerini gezerek veya mobilya üzerine açılmış size en yakın mağazalardan bilgi alabilirsiniz. Her ne kadar mobilyacılarda olan ürünlerin çeşitliliği fazla olsa da kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için yeni fikirlere açık olmalısınız.

 
2 . entry damla tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom