Doğru saç rengi seçimi hakkında öneriler listesi

Doğru saç rengi seçimi hakkında öneriler listesinde eklenen entryler
 
Doğru saç rengi nasıl seçilir?
Listelik

Kadınların sürekli saç renkleriyle oynadıklarını sıkça görmekteyiz. Bu denli saç rengi değişiklikleri kişiyi psikolojik olarak inanılmaz derecede rahatlatmaktadır. Saçlarınızı boyarken bazı püf noktalarına dikkat edilmelidir. Mesela belirleyeceğiniz saç rengini göz renginize göre seçebilirsiniz.

Gözlerinizin iris tabakasında bulunan renkle saç renginizin uyumunu sağlarsanız gözleriniz daha çok ortaya çıkar ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Gözleriniz mavi ve yeşil gibi renklerden oluşuyor ise saç renginizi sarı, açık kahverengi ya da kızıl gibi renkleri tercih etmelisiniz. Göz renkleri kahverengi ve ela ise sıcak renkler yani koyu kestane, çikolata ve karamel renkleri tam size göre olabilir.

Saçlarınızı boyarken diplerine rengin bir ton koyusu ile boyamalısınız. Bu şekilde cildiniz daha canlı ve sağlıklı gözükebilir. Bazı bayanlar saçlarını beyazları kapatmak için yapmış olsalar da kendilerinin ne kadar değişik olduklarını gördüklerinde beyaz kapatma işlemi zamanla yerini tarza bırakır ve sarı, siyah gibi renkler arasında sürekli değişimler gözlenir.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

Doğru saç rengi seçimi hakkında öneriler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Doğru saç rengi seçimi hakkında öneriler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom