En çok para kazanan yabancı dizi oyuncuları listesi

En çok para kazanan yabancı dizi oyuncuları listesinde eklenen entryler
 
Kerry Washington
Listelik

Scandal adlı dizinin 37 yaşındaki yıldızı en büyük gelirini Movado ve Neutrogena ile yaptığı anlaşmalardan sağladı.
 
2 . entry yas tarafından eklendi.        
Mindy Kaling
Listelik

34 yaşındaki bu yetenek The Mindy Project adlı komedi dizisinin hem oyuncusu, hem metin yazarı hem de prodüktörü. Hulu Plus ve The Office adlı dizilerden de ciddi geliri var.
 
3 . entry yas tarafından eklendi.        
Amy Poehler
Listelik

42 yaşındaki oyuncu Park&Recreation’ın yıldızı.
 
4 . entry yas tarafından eklendi.        
Alyson Hannigan
Listelik

Hannigan da How I Met Your Mother’dan bölüm başına 340 bin dolar alıyordu. TV’ye verdiği kısa aradan sonra More Time With Family Ben Affleck ve Matt Damon ile ekrana döndü.
 
5 . entry yas tarafından eklendi.        
Cobie Smulders
Listelik

How I Met Your Mother’ın 32 yaşındaki yıldızı bölüm başına 340 bin dolar alıyor. Sadece bu dizinin ABD dışı gösterimlerinden elde ettiği yıllık gelir 1.5 milyon dolar. Captain America ve bazı küçük bütçeli filmlerden de gelir elde etti.
 
6 . entry yas tarafından eklendi.        
Ellen Pompeo
Listelik

Uzun soluklu Grey’s Anatomy dizisinin Doktor Meredith Grey’i. 44 yaşındaki oyuncu ve dizi arkadaşı Patrick Dempsey kontratlarını iki yıl daha uzattı.
 
7 . entry yas tarafından eklendi.        
Julianna Marguiles
Listelik

48 yaşındaki Marguiles, Emmy ve Golden Globe ödüllü ER adlı dizide Carol Nathaway’i oynuyor. Ayrıca The Good Vife dizisinde hem oyuncu hem de prodüktör. Dizilerden aldığı 6.5 milyon dolara L’Oreal ile yaptığı anlaşma eklenince yıllık geliri 10 milyon dolara çıkıyor.
 
8 . entry yas tarafından eklendi.        
Kaley Cuoco-Sweeting
Listelik

28 yaşındaki oyuncu The Big BangTheory adı diziden bölüm başına 350 bin dolar kazanıyor. Son kontratında bu ücretine hayli yüklü bir zam aldığı söyleniyor.
 
9 . entry yas tarafından eklendi.        

En çok para kazanan yabancı dizi oyuncuları listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


En çok para kazanan yabancı dizi oyuncuları listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom