Wladimir Klistchko
Listelik

Şuana kadar kazandığı resmi müsabakalarda 59 maçın 51 ini nakavt ile almıştır 3 maçı kaybetti ve hiç beraberliği yoktur. Vitali klistchko ile kardeştir. Bu iki kardeş dönemin 4 önemli kemerinin 3 tanesini kendilerinde tutarak başarılması zor bir ilke imza atmıştır.

 
2 . entry fadime tarafından eklendi.        
Vitali Klistchko
Listelik

Resmi müsabakalarda 47 maçın 41 ini nakavt ile alır. 2 de yenilgisi vardır. 2004 yılında geçirdiği sakatlık yüzünden 4,5 yıl ringlerden uzak kalmış ama dönüşü muhteşem olan bir boksördür. Kardeşinin yenildiği iki boksörü de kısa zaman içinde tekrar maç yapıp nakavtla yenmiştir. Buda onun kardeşinden daha iyi bir boksör olduğunun ispatıdır.

 
3 . entry fadime tarafından eklendi.        
Lennox Lewis
Listelik

Lennox Lewis kazandığı 41 maçın 32 sini nakavt ile alır, 1 beraberlik ve 2 yenilgisi vardır. Lennox Lewis, Muhammed Ali ve Vitali Klitschko ile birlikte 3 kez ağır sıklet dünya şampiyonu olan boksördür.

 
4 . entry fadime tarafından eklendi.        
Mike Tyson
Listelik

Küçük boyuyla asi dövüşleriyle boks sevenlerinin beğenisini toplamıştır. Boks hayatı dışında birçok olayla anılan Mike Tyson birçok kez hapse girmiştir. Kariyerinde hızlı bir düşüşe imza atmıştır. Disiplinli bir boksör olsaydı dünyanın en iyisi olabilecek bir yetenekti.

 
5 . entry fadime tarafından eklendi.        
Evande Holyfield
Listelik

Profesyonel boks dünyasında 54 maçının 27’si nakavt 2 beraberlik 10 yenilgiyle toplam 54 resmi maça çıkmıştır. Mike Tyson kulağını ısırdığı bu boksör unutulmaz bir olaya imza attı. Kariyeri boyunca pek çok önemli isimle ringe çıkmıştır.

 
6 . entry fadime tarafından eklendi.        
Larry Holmes
Listelik

loe Luis’ten sonra dünya şampiyonluğunu en uzun koruyan isimdir. 75 maçında 44 nakavt ile almıştır. Sadece altı yenilgisi vardır. Muhammed Ali’yi yenmeyi başarmış bir isimdir.

 
7 . entry fadime tarafından eklendi.        
George Foreman
Listelik

Teksas’ta dünyaya gelen Foreman amatör kariyerinde 27 müsabakada hiç yenilgi yüzü görmemiştir. 1969 yılında profesyonel boksa adım atarak 37 si nakavt olmak üzere 40 maçından zaferle ayrılıp inanılmaz başarıya imza attı.

 
8 . entry fadime tarafından eklendi.        
Joe Frazier
Listelik

12 Ocak 1944 tarihinde Beaufort’ta doğan ‘’Smokin’’ lakaplı Joe Frazier 1964 Tokyo olimpiyat şampiyonluğu apoletini taşımış efsane boksördür. Muhammed Ali’ye 1971 de ilk yenilgisini yaşatarak önemli bir başarıya imza atmıştır. 37 müsabakada sadece 4 yenilgi yaşadığı kariyeri 1981 yılında sona erdirmiştir.

 
9 . entry fadime tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom