Nar lekesi nasıl çıkar?
Listelik

Herkesin imkansız sandığı leke aslında o kadar kolay ki. Çözüm limon kolonyası. Limon kolonyası ile lekeyi iyice silin leke çıkacaktır.

 
2 . entry nursel tarafından eklendi.        
Kan lekesi nasıl çıkar?
Listelik

Eğer kan lekesi bulaştıysa işiniz zor demektir.Asla yapmamanız gereken şey lekeyi sıcak suyla silmektir çünkü sıcak su lekeyi şişirir ve lekeyi imkansız hale getirir. Bu lekeyi çıkarmak için lekeyi hidrojen peroksit ile güzel bir şekilde silin eğer yine de çıkmazsa artık yapacak bir şey yok demektir.

 
3 . entry nursel tarafından eklendi.        
Kahve lekesi nasıl çıkar?
Listelik

Kahve lekesini çıkarmak için tuzu iyice eritip temiz bir suyla ovalayın daha sonra sıcak sabunlu bir suyla iyice yıkayın, böylelikle leke tarihe karışacaktır. Zahmetli bir iş ama bunu kahveyi dökmeden önce düşünmeniz gerekirdi.

 
4 . entry nursel tarafından eklendi.        
Ter lekesi nasıl çıkar?
Listelik

Çalışanların en çok dert yandığı ve çıkması en zor lekelerden biridir. Bu lekeyi çıkarmak için amonyaklı suda ıslattıktan sonra kurumadan silip ütüleyin. Biraz zor işlem ama başka çaresi yok.

 
5 . entry nursel tarafından eklendi.        
Tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar?
Listelik

Zor sandığınız lekenin o kadar kolay bir yöntemi var ki duyunca şaşıracaksınız. Leke olan bölgeyi ispirto ile sildikten sonra lekeden eser kalmayacak, işte bu kadar basit!

 
6 . entry nursel tarafından eklendi.        
Ceviz lekesi nasıl çıkar?
Listelik

Genellikle bahçe işleri ile uğraşanların en belalı lekesidir ama çok basit bir yöntemi var elinize bir pamuk alın ve sirkeye batırın sonrada o pamuk ile lekeli yeri iyice ovalayın, böylelikle lekeden kurtulmuş olacaksınız, kesin işlemdir.

 
7 . entry nursel tarafından eklendi.        
Çimen lekesi nasıl çıkar?
Listelik

Çimen lekesini çıkarmak için alkollü bir pamuk ile silmek yeterli olacaktır.

 
8 . entry nursel tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom