erkeğin aşık olduğunu anlama yöntemleri listesi

erkeğin aşık olduğunu anlama yöntemleri listesi için eklenen 2 entry bulunmaktadır.
 

erkeklerin aşık olduğu nasıl anlaşılır?
Listelik

bir erkeğin hoşlandığı bayana karşı nasıl ilgisini çekebileceği veya ona nasıl açılacağı konusunda bir çok yöntem dener. neyse ki siz bu yöntemleri aşmış birbirinizi seven iki aşık gençler iseniz. bir bayanın erkeğinin ona aşık olup olmadığını anlaması için birkaç yöntemden bahsedelim.
gün içerisinde anlamlı sözler, mesajlar gönderiyorsa şarkı sözleri ya da senin dikkatini çeken mesajlar atıyorsa bilmelisin ki bu erkek sana aşık. neden mi? çünkü her anını seni düşünerek geçiriyor.
her erkeğin mutlaka sevmediği şeyler vardır peki, sevmediği şeyi sen seviyorsan ve o senin sevdiğin şeylere katlanabiliyor ise aşk adımlarınızı sağlam atıyorsunuz demektir.
toplu bir ortamda, ya da dışarıda gezerken sizin elinizi tutmak istiyorsa, size dokunurken çekinmiyorsa bu erkek sizinle yan yana olmaktan mutlu oluyor demektir.
erkekler duygularını anlatmak için şekilde şekle girdikleri apaçık ortada olan bir şeydir. moralinizin bozuk olduğunda ya da sinirlerinize hakim olamadığınız zamanlarda sizi güldürmek ve mutlu etmek istiyorsa size gerçekten değer veriyordur.
o da beni seviyor mu?
bana mı bakıyor?
bana aşık mı?
yoksa benimle dalga mı geçiyor?
şimdi bu soruları kafamızdan atıyoruz ve içinde bulunduğunuz belirsizliğe birlikte birkaç belirtiyle sonuç bulmaya çalışacağız.
erkeği size aşık olup olmadığını, sizden hoşlanıp hoşlanmadığı anlamanız için size belirtiler sunalım, eğer aşağıdaki belirtiler erkekte varsa, sizden hoşlanıyordur.

 

erkek size çekingen bakışlar atıyorsa,
size sürekli sorular soruyorsa,
anlattığı şeylerle sizi etkilemeye çalışıyorsa,
mimikleriyle size karşı kibar olmaya çalışıyorsa,
tesadüfmüş gibi karşınızda aniden beliriyorsa,
yanınızda ağzı açılmayıp süt dökmüş kediye dönüyorsa,
müthiş çiçeklerde ruhunuzu okşuyorsa,
elinizi bırakmak istemezcesine sımsıkı tutuyorsa,
ne koşulda olursa olsun sizi olduğunuz yerden gelip alıyorsa, erkek size aşık demektir.

 

Bu listeler ilginizi çekebilir!

üst bottom